• Yenilendi
STEGODON Yeni 2500 Lb. Yük Kapasitesi Vinç 12 V Çelik Kablo Vinç Su Geçirmez IP67 Elektrikli Vinç ile Kablolu Uzaktan Kumanda, 4-Way Rulo Fairlead,kayış ve Kanca için ATV / UTV / Tekne (Yeşil)

STEGODON Yeni 2500 Lb. Yük Kapasitesi Vinç 12 V Çelik Kablo Vinç Su Geçirmez IP67 Elektrikli Vinç ile Kablolu Uzaktan Kumanda, 4-Way

₺ 256.92
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

[Sağlam ve Dayanıklı ]Bu 2500lbs Vinç ,yüksek mukavemetli 3 kademeli planet tipi çelikten imal edilmiştir, Bu, yüksek basınç bozulmasına maruz kaldığında Vinçin daha az deforme olmasını sağlar.Buzlu sprey boya,su geçirmez IP67, korozyon direnci ve dayanıklılığını sağlar. [Büyük Motivasyon]2500lbs.Yük Kapasitesi çoğu ATV/UTV/Tekne/Araba için geçerlidir ve diğer durumlar arasında Depo kapısı, garaj kapısı bulunur .Kapıları açmak ve kapatmak için bu Vinci kullanabilirsiniz.Atv'nizin başı dertte olduğunda, bu Vinç bu beladan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.Bu nedenle, bu Vinç seyahat ederken kesinlikle iyi bir arkadaştır. [Daha hızlı ve Kullanışlı]Boyutlar : (L × G×Y) : 11.25"x 4.25"x 3.88".ATV/UTV/Teknenizi kullandığınızda bu Vinci her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz ve fazla yer kaplamaz.Standart boyutlu bir montaj braketi, kurulumun daha hızlı olmasını sağlar.İpi hızlı bir şekilde serbest bırakmak istediğinizde, vinçin sağ tarafındaki debriyajı çevirebilir ve ipi elle çekebilirsiniz.Bu size zaman kazandıracak. [Güvenlik]Vinç 4 Yollu Makaralı Fairlead, Vinç işlemi sırasında halatın hasara neden olmamasını sağlar.Motor başladığında, akım anma akımını aşmayacak, akım sabittir, akünün servis ömrünü uzatabilir, böylece vinç her zaman güvenlidir .Ve uzaktan kumandamız güvenli bir mesafe sağlayacak kadar uzun. [Garanti]Tüm vinçlerimiz bir yıl garanti ve ömür boyu teknik destek ile birlikte gelir.Eğer herhangi bir sorunuz varsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz.Profesyonel danışmanlık hizmetimiz ve kalite garantimiz var ve kalitemizin ve tasarımımızın yanındayız. winch.In geçtiğimiz birkaç yıl boyunca STEGODON, satın aldıktan sonra tüm müşterilerin karşılaştığı sorunları dikkatlice kaydetti Winch.In uzun bir süre boyunca, sürekli tasarım, test ve deney yoluyla önceki Vinç çalışmalarında karşılaşılan sorunları çözdük.Dikkat çekici bir şekilde, yeni debriyaj kolu daha güçlüdür ve çatlamaz.Kontrol kutusu en iyi kalitede solenoid ile donatılmıştır, şanzımandaki dişli yapısını güçlendirir, yeni kablosuz uzaktan kumanda sinyal frekansını 325ft'ye bile genişleterek çalışma sürecindeki tüm Vinci daha kararlı, daha insancıl hale getirir.Lütfen yeni serise Elektrikli Vinç'i dört gözle bekleyin. - STEGODON. 1.Çelik kablo uygun maliyetlidir. 2.Güç girişi ve Güç çıkışı. 3.Bonus vinç montaj plakası. 4.Kablolu Uzaktan Kumanda. 5.Otomatik mekanik Fren. ·Kullanırken Kablonun tamamını çekmeyin.Uyarı hattı aşıldığında çekmeyi bırakın. 1.Yüksek verimli 3 kademeli planet çelik dişli, 1.2 HP serisi elektrik motorunun daha güçlü çekme gücü sağlar. 2.Küçük boyutu, taşıması ve kurulumu kolay. 3. Hızlı devre hızı ve Yüksek hassasiyetli uzaktan kumanda.Benzersiz debriyaj fren sistemi, mükemmel kontrol.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde