• Yenilendi
Ahşap pizza kesici tekerlek, Pizza Kesici, pizza kürek, Kaymaz Ahşap Saplı Süper Keskin Paslanmaz Çelik Pizza Dilimleyici, Pizza, Turta, Gofretlerin Kolay Kesilmesi.

Ahşap pizza kesici tekerlek, Pizza Kesici, pizza kürek, Kaymaz Ahşap Saplı Süper Keskin Paslanmaz Çelik Pizza Dilimleyici, Pizza, Turta,

₺ 41.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????Boyutu : pizza kesici 8. 26x3.54 in&21x9 cm/pizza spatula 10. 23x2. 2 in&26x5. 6 cm. ????Yüksek Kaliteli Malzeme : Bizim pizza kesici tekerlek ve spatula tüm gıda sınıfı 430 paslanmaz çelik, Ahşap saplı yapılır. ????Kullanımı Rahat : Sap, pizza silindirini sorunsuz bir şekilde kontrol edebilen, el basıncını azaltmaya ve el güvenliğini artırmaya yardımcı olan Ahşap malzemeden yapılmıştır. ????Kolay Temizlenir : Bizim pizza spatula ve kesici tekerlek vardır non-sticky.so yiyecekler tekerlekler tarafından kolayca kirlenmez.Pizza kesiciyi sökmeye gerek yok, sadece temizleyin. ????Yaygın Olarak Kullanılan : Paslanmaz çelik kesici ve spatula, pizza, turta, peynir, gofret, lazanya, küçük sandviçler ve hamur kurabiyeleri için mükemmeldir.Hem profesyonel hem de ev için uygundur usage.An annen, karın ve arkadaşların için ideal bir hediye. Use Kullanımı Rahat : Sap, pizza silindirini sorunsuz bir şekilde kontrol edebilen, el basıncını azaltmaya ve el güvenliğini artırmaya yardımcı olan Ahşap malzemeden yapılmıştır. Clean Temizlemesi Kolay : Pizza spatula ve kesici tekerleğimiz non-sticky.so yiyecekler tekerlekler tarafından kolayca kirlenmez.Pizza kesiciyi sökmeye gerek yok, sadece temizleyin. Used Yaygın Olarak Kullanılan : Paslanmaz çelik kesici ve spatula, pizza, turta, peynir, gofret, lazanya, küçük sandviçler ve hamur kurabiyeleri için mükemmeldir.Hem profesyonel hem de ev için uygundur usage.An annen, karın ve arkadaşların için ideal bir hediye.Renk : resimde gösterildiği gibi Malzeme : Yüksek Kaliteli 430 paslanmaz çelik, Ahşap saplı.Boyutu : pizza kesici 8. 26x3.54 in/21x9 cm & pizza spatula 10. 23x2. 2 in/26x5. 6 cm Paket içerir : Pizza kesici çark seti x 1 ADET Notlar : 1.Hafif boyut farkı izin lütfen nedeniyle farklı manuel ölçüm. 2.Işık ve ekran ayarı farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde