• Yenilendi
HZYDD Dosya Depolama Dolabı Dosya Dolapları DIY Masa Düzenli Sabit Depolama Dolabı Dostu Orta Yoğunluklu Sunta Çıkarılabilir Masaüstü Belge Tepsisi-26.5 34 28cm Dosya Kutusu (Renk : C1) (Renk: C1)

HZYDD Dosya Depolama Dolabı Dosya Dolapları DIY Masa Düzenli Sabit Depolama Dolabı Dostu Orta Yoğunluklu Sunta Çıkarılabilir Masaüstü

₺ 362.34
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【TASARIM】 - güçlü bir canlılığa sahiptir.Geometrik şekil basit,stereoskopik ve generous.It ciltte bir miktar renkle daha zengin bir his sunun..iyi bir hayatın duyguları lived.To tozu yumuşak bir fırça veya bezle temizleyin. 【EL işi】 - Onları odanıza koyun ve masa, masa, kitaplık, raf, yemek masası, başucu gibi odanızı dekore edin.(Oda) evinize daha doğal spot atalım. 【PREMİUM KALİTE】 çocuklar ve Çocuklar için güvenlidir. 【MÜKEMMEL HEDİYE】 - aileleriniz, çocuklarınız, sevgiliniz, arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye olabilir ve onlara çok fazla hafıza ve hayal gücü verebilir.Ayrıca bir hatıra olabilir. 【%100 GARANTİ】 Tasarım veya boyuttan herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, %100 iade ve tam geri ödeme garantisi veriyoruz.Size cevap vereceğiz ve sorunlarınızı en erken zamanda çözeceğiz.Renk : C1.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde