• Yenilendi
Kalolary Noel Topu Süsler 30 PCS Noel Asılı Topları Kırılmaz Noel Süslemeleri Mat Parlak Noel Ağacı Topları Çeşitli noel dekor için Düğün Parti Festivali Malzemeleri (Renkli)

Kalolary Noel Topu Süsler 30 PCS Noel Asılı Topları Kırılmaz Noel Süslemeleri Mat Parlak Noel Ağacı Topları Çeşitli noel dekor için Düğün

₺ 41.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????Değerli Paket : Bu paket, 8 adet 1.18 inç top, 10 adet 1.57 inç top, 7 adet 2.36 inç top ve diğer şekillerde 5 kolye (bu 5 kolyenin şekli rastgele) içeren 30 ADET renkli Noel topu süslemesini içerir. Noel'inizi tamamen süslemeniz için yeterlidir. ????Kırılmaz Noel Topu : Bu Noel süsleri, bu mükemmel kırılmaz hale getirmek için dayanıklı ve çevre dostu plastikten yapılmıştır ornaments.It yanlışlıkla yere düşürseniz bile kolayca kırılmaz, bu nedenle cam parçalarının size ve ailenize zarar vereceğinden endişelenmenize gerek yoktur. ????Çoklu Dekorasyon Kullanımları : Bu Noel ağacı süsleri Noel ve tatilinize mükemmel bir katkı sağlar decoration.It ağaç dallarına, sarmaşıklara veya korkulukların etrafına asmak için uygundur, etc.as noel, düğün, nişan, yıldönümü veya partilerde süs eşyaları. ????Hafif Top Süsleme : Bu küçük ağaç askı süsleri, Noel ağacını ağırlaştırmanın kolay olmayacağından emin olmak için hafiftir branches.It dış mekanı veya nispeten uzak bir yeri dekore etmeniz gerekiyorsa, taşımanız için de uygun olabilir. ????Sıcak ipuçları : Bu Noel süs topunun pürüzsüz yüzeyi nedeniyle, çocukların yanlışlıkla yutmasını önlemek için lütfen beş yaşın altındaki çocuklardan uzak durun.Ürünümüzle ilgili başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Ağaç dallarına, sarmaşıklara veya korkulukların etrafına asmak için uygundur, etc.as noel süsleri, düğünler, nişan, yıldönümleri veya parties.It yanlışlıkla yere düşürseniz bile kolayca kırılmaz, bu nedenle cam parçalarının size ve ailenize zarar vereceğinden endişelenmenize gerek yoktur.Sevdikleriniz için satın almaktan çekinmeyin, çünkü bu zarif süslemelerin her biri aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmaya değer.Aydınlatma efektleri ve monitörlerin parlaklık/kontrast ayarları vb. Nedeniyle, web sitelerinin fotoğrafının renk tonunun gerçek öğelerden farklı olabileceğini lütfen unutmayın.Referans için lütfen renk açıklamamızı alın.Boyutu biraz fark izin lütfen nedeniyle manuel ölçüm.Ağaç dallarına, sarmaşıklara veya korkulukların etrafına asmak için uygundur, etc.as noel süsleri, düğünler, nişan, yıldönümleri veya parties.It yanlışlıkla yere düşürseniz bile kolayca kırılmaz, bu nedenle cam parçalarının size ve ailenize zarar vereceğinden endişelenmenize gerek yoktur.Sevdikleriniz için satın almaktan çekinmeyin, çünkü bu zarif süslemelerin her biri aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmaya değer.Özellikler : .Boyutlu : .Toplar : yakl. 1.18, 1.57 ve 2.36 inç çapında.Kutu : yakl. 7.09*4.72*4.72 inç.Renk : gül altın, mavi, pembe, altın, kırmızı, renkli.Miktar : Noel için 30 ADET asılı top.Malzeme : Yüksek kaliteli plastik.Paket İçerir : . 1 kutu × 30 ADET Noel top süsleme.Aydınlatma efektleri ve monitörlerin parlaklık/kontrast ayarları vb. Nedeniyle, web sitelerinin fotoğrafının renk tonunun gerçek öğelerden farklı olabileceğini lütfen unutmayın.Referans için lütfen renk açıklamamızı alın.Boyutu biraz fark izin lütfen nedeniyle manuel ölçüm.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde