• Yenilendi
J & B Mal Profesyonel Otomatik BARBEKÜ Et Marinade Enjektör Silah Kiti ile Kılıf, 2 oz Büyük Kapasiteli Varil ve 4 Ticari Sınıf Marinade İğneler.

J & B Mal Profesyonel Otomatik BARBEKÜ Et Marinade Enjektör Silah Kiti ile Kılıf, 2 oz Büyük Kapasiteli Varil ve 4 Ticari Sınıf Marinade

₺ 296.40
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

✔ ÜSTÜN KALİTE ve TOKLUK - Kaliteli inşaat malzemeleri ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. FLOW 5 AKIŞ ayarı-Topuz ayarını değiştirerek her seferinde doğru ve kesin miktarda marine sunun. FLAVOR LEZZET ZENGİNLEŞTİRME - 4 paslanmaz Çelik Ticari Sınıf büküm kilit İğne Şırıngaları içerir. (1) sıvılar için 12 küçük delikli 6 inç iğne (1) Otlar, baharatlar, sarımsak, zencefil vb.Ile turşuları enjekte etmek için büyük delikli 6 inç iğne. (1) hassas uygulamalar için 2 küçük delikli 4 inç iğne (1) 2 büyük delikli 3 inç iğne. MANEU MANEVRA KABİLİYETİ ve ETKİLİLİK - Rekabet Elde tutulan tabanca tutacağı ve tabanca tasarımı, geleneksel enjektörlerden daha kolay kullanım sağlar.Marine veya baharat karışımının akışını düzenler. ✔ SAĞLAM taşıma çantası – Tüm enjektör iğnelerinizi korumak ve düzenlemek için.Hızlı temizleme işlemi için tüm temizleme fırçalarınız da dahildir.UZMAN REKABET BBQER için komple Kiti.Güvence kazanırken lezzetli, sulu ve hassas et kesimleri yapmak, herhangi bir tahmin oyununu ortadan kaldırmak, pişirme işleminin tadını çıkarırken tutarlı sonuçlar elde etmek.Rekabet Tarzı-Olağanüstü el tabanca kavrama tasarımı daha kolay kontrol sağlar.5 Akış ayarı, kavramanın her çekişi ile size kesin ve tanımlanmış miktarlarda marine enjekte etme olanağı verir.Şeffaf Silindir-Performans aracı, eşsiz nem üreten ve yemeğinizin lezzetini artıran marine, tuzlu su ve et suyu enjekte eden ölçüm işaretleriyle görsel yardım sağlar.Çoklu Enjektörler-Mikro kesimleri kolayca yöneten Büküm Kilitli özel olarak tasarlanmış 4 Ağır hizmet tipi paslanmaz iğne.Et kesiminin türüne bağlı olarak her uygulama için farklı bir iğne. Farklı uygulamalar için 2 uzun delikli üç inç iğne (1) et hassas kesimler için de 2 küçük delik, iğne baharatlar, otlar, sarımsak, zencefil (1) 4 inç dahil turşusu enjekte sonunda büyük bir delik ile iğne sıvı (1) sadece altı inç kullanarak et, daha geniş kesimler için 12 delikli (1) 6 inç iğne.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde