• Yenilendi
3 X 5 Dizin Kartı Kılıfı 100 Kart Tutar Kartvizit/Dizin Tutucu ve Etiket Sekmeli 5 Sekme Bölücü İçerir Çeşitli Renklerde Gelir – (4'lü Paket) By (Epdk)

3 X 5 Dizin Kartı Kılıfı 100 Kart Tutar Kartvizit/Dizin Tutucu ve Etiket Sekmeli 5 Sekme Bölücü İçerir Çeşitli Renklerde Gelir – (4'lü

₺ 80.58
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Em 5 Tırnaklı Bölücülü Emraw 3" X 5" İndeks Kartı Kılıfı, indeks kartlarını tutmak için olağanüstü kullanışlı bir üründür.Ürün, kullanıcıların seçtikleri birini seçmeleri için oldukça uygun olan çeşitli renklerde mevcuttur. SPECS ÖZELLİKLER : Dizin kartı kılıfımız, çeşitli dizin türlerini tutmak için mükemmel şekilde uygundur cards.In buna ek olarak, kart çantasının taşınması çok rahattır ve bu da kullanıcılar için mükemmeldir.Bu, ürünün neden son derece tercih edildiğinin ana nedenidir. Quality KALİTE : Renkli indeks kartları kılıfı çok kaliteli plastikten yapılmıştır, bu yüzden doğada çok dayanıklıdır.Dizin kartları, tüm gereksinimleri tamamen karşılayan çok kaliteli bir kasadır. users.In buna ek olarak, indeks kartları kasası için farklı renklerin bulunması ürünü çok zarif ve çekici hale getirir. DESİGN TASARIM : Üreticiler tarafından verilen kartvizit kasasının tasarımı o kadar iyidir ki, kullanıcıların ihtiyaçları ve gereksinimleri ile mükemmel bir şekilde eşleşir.En önemlisi, 3" X 5" olan indeks kartları kasasının boyutu sadece mükemmel bir şekilde uygundur. USES KULLANIM alanları : Plastik indeks kartı kılıfı, her türlü iş ve indeks kartını tutmak için çok iyidir.İndeks kartı kılıfı ofislerde ve diğer yerlerde kolayca kullanılır.Öğe sayısı : 4.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde