• Yenilendi
bloom daily planners Renk Kodlama Planlayıcısı Çıkartmaları-1/4 Nokta Etiketleri - Altı Sayfa, Paket Başına 1000'den Fazla Çıkartma!

bloom daily planners Renk Kodlama Planlayıcısı Çıkartmaları-1/4 Nokta Etiketleri - Altı Sayfa, Paket Başına 1000'den Fazla Çıkartma!

₺ 23.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

paket başına 1.000'den fazla çıkartma olmak üzere toplam 6 sayfa çıkartma!. 7 ana renk (turuncu, pembe, bordo, mor, mavi, yeşil, sarı) programınızı ve yapılacaklar listelerinizi renk kodlamasını kolay ve eğlenceli hale getirir.İlk üç sayfa, parlak bir yüzeye sahip 840 renkli noktaya (renk başına 120) sahiptir.Aşağıdaki üç sayfa mat bir yüzeye sahiptir, böylece doğrudan bu çıkartmalara yazabilirsiniz.Bu etiketlerle randevuları, yapılacaklar listelerini, önemli tarihleri ve daha fazlasını takip edin.Bu çıkartmalar süslemek, düzenlemek ve gününüze biraz renk katmak içindir!Özelleştirme olanakları sınırsızdır. 7 ana renk (turuncu, pembe, bordo, mor, mavi, yeşil, sarı) programınızı ve yapılacaklar listelerinizi renk kodlamasını kolay ve eğlenceli hale getirir.İlk üç sayfa, parlak bir yüzeye sahip 840 renkli noktaya (renk başına 120) sahiptir.Aşağıdaki üç sayfa mat bir yüzeye sahiptir, böylece doğrudan bu çıkartmalara yazabilirsiniz.Bu etiketlerle randevuları, yapılacaklar listelerini, önemli tarihleri ve daha fazlasını takip edin.Bu çıkartmalar süslemek, düzenlemek ve gününüze biraz renk katmak içindir!Özelleştirme olanakları sınırsızdır.Bu son derece işlevsel planlayıcı çıkartma paketi ile kalplerinizin içeriğine renk kodu!Renk Kodlama Etiketlerimiz, büyüyen planlayıcı aksesuar serimize en yeni ektir!.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde