• Yenilendi
NafurAhi Beyaz Boş Gerilmiş Tuval Boyama için 5x7 inç, Süper Değer Paketi 10, 100 % Pamuk, Beşli Astarlı ve Doğal Pinewood Çerçeve. Yağ, Arcylic, Boya kalemi ve işaretleyiciler Boyama için idealdir.

NafurAhi Beyaz Boş Gerilmiş Tuval Boyama için 5x7 inç, Süper Değer Paketi 10, 100 % Pamuk, Beşli Astarlı ve Doğal Pinewood Çerçeve. Yağ,

₺ 41.94
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????【Rekabetçi Fiyat】 Nafur Ahi Boyama Tuvali, Önceden Gerilmiş Tuval üzerine Çizim Yapmayı ve Boyamayı sevenler için uygun fiyatla birlikte gelir, Özellikle başlangıç ve amatör sanatçı için harika çalışır. ????【İyi Paketlenmiş Setler】 Her sette boyama için 10 paket Tuval tahtası vardır ve boyut 5x7" inçtir, evde eğitim sanat projesi için mükemmeldir.Daha az Boya ve Tuval israfını boyamaya yeni başlayan biri için büyük değer. ????【Beşli Astarlı Yüzeyler】 %100 pamuktan yapılmış Gerilmiş Tuval ve Beşli Astarlı Tuval Yüzeyleri kesinlikle bazı yeni şaheserler yaratmanıza daha kolay yardımcı olacaktır.Akrilik, Dökme ve Yağlı boya kullanarak son derece iyi çalışır. ????【Sağlam ve Dayanıklı Yapı】 Boya Tuvali, Sağlam ve Dayanıklı olan Çam ağacından yapılmış çerçevenin arkasına zımbalanır.Tuval, harcadığınız her kuruşa değecek kadar dokunmak için harika hissettirdi. ????【Güvenilir Marka ve Daha Fazlası】 Yeni başlayanlar ve amatör sanatçılar için ideal bir hediye, sınıf, okul, aile projesi için harika.Na Fur Ahi Endişesiz Satış hizmetleri sunar, ulaşımda herhangi bir hasar, kırık ve yırtık sorun olursa, Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, her şeyin yoluna gireceğinden eminiz better.So Yeni başyapıtlarınızı Şimdi nafurahi'den başlatın!!.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde