• Yenilendi
LOVAPPY Eternal Enchanted Forever Preserved Rose-Cam Kubbede Sonsuzluk Gülü-Gerçek Taze Güzellikten Yapılmış Gül-Kadın için Romantik Hediyeler-Sevgililer Günü-Anne için Hediye (kırmızı, 9 inç)

LOVAPPY Eternal Enchanted Forever Preserved Rose-Cam Kubbede Sonsuzluk Gülü-Gerçek Taze Güzellikten Yapılmış Gül-Kadın için Romantik

₺ 62.10
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Gerçek Taze Gül】 - Bu Sonsuza Kadar gül LOVAPPY, yüksek kaliteli doğal gülden yapılmıştır ve ustalarımız tarafından elle tamamlanmıştır.Harikalar!Sevdikleriniz hediye ile mutlu olacak. 【Özel teknoloji】 - Büyülü güllerimiz ve yeşilliklerimiz, 3-5 yıl boyunca taze görünümlerini korumak için özel bir teknoloji ile yapılmış doğal güller ve yeşilliklerdir. 【Cam Kubbedeki Gül】 - Şeffaf camdan yapılmış özel bir kapak çiçeğinizi korumaya yardımcı olur-tozdan korur ve uzun süre taze ve parlak olur. 【Hediye için Hazır】 - Sonsuzluk gülü su veya vazo gerektirmez.Her yere verebilirsiniz-bir restoran, açık havada, bir araba ve bu bir güçlük olmayacaktır. 【Büyülü gül】 - Film Güzelliğinden esinlenen ürün tasarımı ve Beast.It iç mekana mükemmel uyum sağlar.Renk : Kırmızı / Boyut : 9 inç.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde