• Yenilendi
kınıza 2 ADET Deri Kartvizit Kutusu Tutucu, cep Kartları Cüzdan Kılıf Erkekler Kadınlar için Manyetik Kapatma ile İsim Kartı Kılıfı Tutucu, 25 Kartvizit Tutar (Siyah ve Kahve)

kınıza 2 ADET Deri Kartvizit Kutusu Tutucu, cep Kartları Cüzdan Kılıf Erkekler Kadınlar için Manyetik Kapatma ile İsim Kartı Kılıfı Tutucu,

₺ 26.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

[Kartvizitleri Koruyun] : Deri bayan kartvizit kılıflarının ince dokusu kartları temiz tutabilir ve içindeki yumuşak astar kartlar için daha fazla koruma sağlayabilir ve kenar aşınmasını önleyebilir. [Kapasite] : Her biri 25 kartvizite kadar tutabilen ve ayrıca kimlik kartları, kredi kartları, hediye kartları, otobüs kartları ve diğer kartları tutabilen farklı renklerde 2 çeşit kartvizit kutusu vardır. [Malzeme] : Manyetik kimlik kartvizit kılıfları, ince doku, rahat dokunuş, bükülmeye karşı iyi direnç, iyi yumuşaklık, yüksek gerilme mukavemeti, hafif dikiş çerçevesi, güzel, size iyi bir his veren PU deriden yapılmıştır.ve yolda hasar görmesini önlemek için karton ambalaj. [Almak kolay] : Boyutu : 3.9 * 2.45 * 0.53 inç, PU deri kartvizit kılıfları, kartvizit kılıflarından kolayca takılabilir ve çıkarılabilir.cep boyutunda kartvizit kutuları küçük cebiniz için çok uygundur ve rahat hisseder ve cebinize, evrak çantanıza ve cüzdanınıza kolayca konabilir. [Manyetik Toka] : Dahili manyetik şerit, uzun süreli manyetik kuvvet sağlar ve kapatıldığında tokalanması kolaydır.Önce deri isim kartı kılıflarını açın, ardından kartvizitleri düzgünce yerleştirin, ardından manyetik tokayı kapatın ve son olarak çantaya koyun.Kartvizit kılıflarının çantanızda açılması zor olacaktır, bu nedenle kartvizit cebinizde çok güvenlidir.Malzeme : PU Deri.Renk : Kahve ve Siyah.Boyut : 3.9 * 2.45 * 0.53 İnç.Ambalaj Dahil : 2 * Kartvizit Kutuları. 1. Womans kartvizit kutuları hafif ve kullanışlıdır ve taşırken ekstra yük eklemez. 2. İş deri kart kılıfları, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yaklaşık 25 kartvizit tutabilir. 3. Erkek kartvizit kılıfı deri, cebin veya evrak çantasının zarar görmesini önlemek için kabuğun pürüzsüz bir kenarına sahiptir.

Anahtar Özellikler

Malzeme:
PU Deri

Benzer ürünler kategorisinde