• Yenilendi
BLUBOON Weekender Gecede Duffel Çanta Ayakkabı Bölmesi ile Kadın Erkek Tuval Haftasonu Seyahat Tote Çanta Carry On (Mavi)

BLUBOON Weekender Gecede Duffel Çanta Ayakkabı Bölmesi ile Kadın Erkek Tuval Haftasonu Seyahat Tote Çanta Carry On (Mavi)

₺ 152.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Giyim, ayakkabı, havlu, dizüstü bilgisayar, tuvalet takımı, hediye, makyaj, saç aksesuarları, günlük ihtiyaçlar vb. 2-3 günlük gezi paketi arayan herkes için sağlam Gece Çantası.bir haftasonu çantası ya da sevimli bir el çantası.Yürüyüş, aile tatili, tatil, iş, spor, kısa bir yolculuk, spor salonu, iş, plaj, gece çantası, kısa bir yolculuk çantası, hastane çantası, hafta sonu/spor çantası, spor çantası olarak kullanılan mükemmel spor çantası.Büyük boy hediye Seyahat Çantası, koltuğun altında taşıma ve uçuş seyahat çantası olarak bayanlar erkekler için uygun olabilir. ayakkabı için özel olarak kullanılan bir tarafta 1 fermuarlı Ayakkabı Kılıfı.Sorunsuz metal İki yönlü fermuarlı üst kapaklı bu Hafta Sonu Çantası, yüksek kaliteli kalın kanvastan yapılmıştır, Hakiki deri kaplama, bu kadar birinci sınıf bir görünüm ve his verir.Deri ile üst sap kayışı, çıkarılabilir ve ayarlanabilir yastıklı geniş kayış, omuz çantası veya çapraz vücut stili olarak taşıması kolay. alttaki 4 metal saplama, torbayı yerden uzak tutar.Alt güzel ve kalın, eşyalarınızı içeride korumaya yardımcı olur.Giyim, ayakkabı, havlu, dizüstü bilgisayar, tuvalet takımı, hediye, makyaj, saç aksesuarları, günlük ihtiyaçlar vb. 2-3 günlük gezi paketi arayan herkes için sağlam Gece Çantası.bir haftasonu çantası ya da sevimli bir el çantası.Büyük boy bagaj çantası ile taşınabilir you.It mükemmel bir tatil geçirmek için size eşlik edecek yolculuk sırasında kıyafetlerinizden herhangi biriyle eşleştirilebilir.Yan ceplerden biri ayakkabıdır compartment.It iki çift ayakkabı tutabilir.Birçok cep, kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, kitaplarınızı, şemsiyenizi, su şişelerinizi, yıkama setinizi,spor ekipmanlarınızı vb.Koymak için yeterli alana sahip olmasını sağlar.Bu spor çantası, tüm seyahat ihtiyaçlarınıza kolayca uyacaktır.Seyahat çantasının geniş alan ana Bölmesi.Fermuarlı yan cep,kitabınızı, tabletinizi vb. Tutabilir.Yüksek kaliteli manyetik toka, çantanızın içeriğini düşmekten korur.Ön cep telefonunuzu, cüzdanınızı vb. Tutabilir.Çift Fermuarlar çantanızın içeriğini düşmekten korur.Çok cep telefonunuzu,güneş gözlüklerinizi ve kaleminizi tutabilir.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde