• Yenilendi
500 PCS Küçük Vida Göz Pimleri, 4x8mm Göz Pin Kanca, Halkalar Vida Dişli Klipsler Kanca Yapmak için Sanat DIY, Mini Metal Çember Peg Takı Yapımı için

500 PCS Küçük Vida Göz Pimleri, 4x8mm Göz Pin Kanca, Halkalar Vida Dişli Klipsler Kanca Yapmak için Sanat DIY, Mini Metal Çember Peg

₺ 17.91
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【BOYUT】4*8mm.Uzunluk : 8-9mm.Delik çapı : 4mm.El yapımı bir süs için sadece doğru boyut. 【MALZEME】 Demir, gümüş kaplama.Renk gümüşten daha parlaktır.Kolayca kırılmaz veya solmaz. 【KUŞGÖZÜ】Her vidanın üstünde bir kuşgözü vardır, böylece asılı küçük süs eşyaları veya küpeler yapmak için delikten bir ipek geçirebilirsiniz. 【ÜRÜN kullanımı】 Bir nesneye ayarlayın ve bir kolye yapmak için bir ipten geçirin.Arkadaşlarınız için anahtarlık gibi takı veya DIY hediyeler yapmak için kullanılabilir. 【NE ALACAKSINIZ】 500 + 10 adet vida göz pimi alacaksınız.Yanlış kullanım nedeniyle ürün kırılması sorunu olabilir use.So sorununuzu çözmek için paket başına 10 tane daha gönderiyoruz.Paket : 500 pcs x Küçük Vida Gözler Pin Kanca.Şartname : Malzeme : Demir gümüş kaplama Renk : Gümüş Boyutu : 4*8mm / Uzunluk : 8mm / Delik çapı : 4mm Özellikleri : 1. Kolye, anahtarlıklar, küpeler, el yapımı mücevherler, küçük şişe mantarları veya diğer DIY askı süsleri için konektör olarak kullanılır. 2. 500 halka vida, DIY Sanatı yapmak için temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Bu, zanaatınıza mükemmel bir ektir.Sıcak ipuçları : Lütfen satın almadan önce ihtiyacınız olan boyuttan emin olun.Küçüktürler, bu nedenle yanlış kullanım nedeniyle ürün kırılması sorunu olabilir.Sorununuzu çözmek için paket başına 10 tane daha gönderiyoruz.Ürünlerimizi kullanırken memnun olduğunuzu umuyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen önce bizimle iletişime geçin.Biz 24 saat içinde size cevap verecektir.

Anahtar Özellikler

Malzeme:
Demir gümüş kaplama
Renk:
Gümüş
Boyut:
4*8mm / Uzunluk
Özellikler:
1. Kolye, anahtarlıklar, küpeler, el yapımı mücevherler, küçük şişe mantarları veya diğer DIY askı süsleri için konektör olarak kullanılır. :
2. 500 halka vida, DIY Sanatı yapmak için temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bu, zanaatınıza mükemmel bir ektir. :
Sıcak ipuçları:
Lütfen satın almadan önce ihtiyacınız olan boyuttan emin olun. :
Küçüktürler, bu nedenle yanlış kullanım nedeniyle ürün kırılması sorunu olabilir. Sorununuzu çözmek için paket başına 10 tane daha gönderiyoruz.Ürünlerimizi kullanırken memnun olduğunuzu umuyoruz. :
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen önce bizimle iletişime geçin. Biz 24 saat içinde size cevap verecektir :

Benzer ürünler kategorisinde