• Yenilendi
Haftalık Hap Organizatörü Günde 3 Kez, Büyük Bölmeli ve Sağlam Tasarımlı 7 Günlük Seyahat Dostu Hap Kutusu, Vitaminler/Balık Yağları/Takviyeler için Taşınabilir İlaç Hatırlatıcısı (Şeffaf)

Haftalık Hap Organizatörü Günde 3 Kez, Büyük Bölmeli ve Sağlam Tasarımlı 7 Günlük Seyahat Dostu Hap Kutusu, Vitaminler/Balık Yağları/Takviyeler

₺ 20.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Haplarınızı Kolayca Takip edin-Ayrı bölmeler haplarınızı günde 3 kez saklayın; 7 ayrı günlük hap kutusu düzenlemek için daha büyük bir dış kılıf.Benzersiz SABAH, ÖĞLEN, GECE logosu, herhangi bir çaba harcamadan doğru dozu almanıza yardımcı olur.Büyük Kapasite-Hap kutularının ve organizatörün her bölmesi, 6 balık yağı/10 yuvarlak VC/20 küçük C vitamini/15 #00 kapsüllerine kolayca sığacak kadar derindir.Günlük rejiminiz için harika.Seyahat Dostu-Her hap kutusu dışarı çıkarken yanınıza almak için çıkarılabilir ve çantanızda, çantanızda vb. Saklamak için sadece küçük bir alan alır.Kullanıcı dostu - Her hap kabı 3 sağlam geçmeli kilitle donatılmıştır ve kapatıldığında iyi kapatılırlar ve bunları açmak için daha az enerji alırlar, daha sonra dış kılıf 7 tutucu için ekstra koruma ve kuru ortam sağlar .Daha fazla dökülme ilacı yok.Dayanıklı uygun hap alma işlemi. - Birden fazla ilaç kullanan insanlar. - Hafıza sorunu olan insanlar. - Yaşlılar. - Çocukların vitamin alması gerekiyor. - Besin takviyesi ihtiyacı olanlar.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde