• Yenilendi
Kuchengerate 6 Adet Döküm Çay & Kahve Karıştırma Kaşık Seti-5 Inc-Benzersiz Nazar Nazar Tasarımı-Çok Farklı Bir Ürün Göz Kamaştırıcı-Çay Kaşığı Tatlı Espresso Dondurma için uygun (Altın)

Kuchengerate 6 Adet Döküm Çay & Kahve Karıştırma Kaşık Seti-5 Inc-Benzersiz Nazar Nazar Tasarımı-Çok Farklı Bir Ürün Göz Kamaştırıcı-Çay

₺ 44.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????Altın Rengi Oyma ve Döküm Bakır Çay Espresso ve Mini Kahve Karıştırma Kaşıkları - 6-12.5 cm/ 4.9 inç Set-Tatlı için paslanmaz küçük çay kaşığı-En iyi hediye fikri Bu kaşık, süt veya kremayı çay ve akşam yemeğinden sonra kahveye karıştırmak için kullanışlılığını genişletti. ????Kaliteli Malzeme : Bu küçük paslanmaz bakır kaşıklar önemli ağırlığa sahiptir, parlak / pürüzsüz cilalıdır ve keskin kenarlara sahip değildir.Basit tasarımları birçok ayara uyacaktır. ????Çok Amaçlı Kullanım ve Kolay Temizlik : Çay, kahve, tatlı, meze, mükemmel bebek veya yürümeye başlayan kaşık veya küçük bir gereçin diğer ihtiyaçları için kullanın.Sağlam ve kullanımı rahat, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ????En iyi hediye Fikri : Noel veya herhangi bir özel durum için mükemmel bir hediye ve en seçkin konukları etkileyin. ????Kalite Garantisi : Ürünümüzün kalitesine o kadar çok güveniyoruz ki, onu tamamen yenisiyle değiştirmeyi kabul ediyoruz ya da paranızı geri ödüyoruz!.Renk : Altın.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde