• Yenilendi
ManaDrink-Bitki Bazlı Yemek Değiştirme, Besleyici Olarak Eksiksiz Yiyecek, İçmeye Hazır, Vegan Kahvaltı Süper Gıda, GDO'suz. 12 Öğün x 330 Kalori. (Kökenli)

ManaDrink-Bitki Bazlı Yemek Değiştirme, Besleyici Olarak Eksiksiz Yiyecek, İçmeye Hazır, Vegan Kahvaltı Süper Gıda, GDO'suz. 12 Öğün

₺ 147.00
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

TAM YEMEK DEĞİŞTİRME RTD.Vücudunuzun sağlıklı olması için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içeriyor. toplam 42 temel besin.Bitki bazlı.Kahvaltı için ideal süper yiyecek.İçmeye hazırım.Çok lezzetli.TAM BİR VEGAN PROTEİNİ.Yüksek proteinli.Her porsiyon 6 kaynaktan 17 g protein sağlar : izole soya proteini, izole bezelye proteini, yulaf proteini, kenevir proteini, pirinç proteini ve yosun proteini.Bu dengeli bir amino asit spektrumu sağlar.TAM BİR VEGAN PROTEİNİ.Yüksek proteinli.Her porsiyon 6 kaynaktan 17 g protein sağlar : izole soya proteini, izole bezelye proteini, yulaf proteini, kenevir proteini, pirinç proteini ve yosun proteini.Bu dengeli bir amino asit spektrumu sağlar.LİF VE KOMPLEKS KARBONHİDRATLAR. 8 çeşit çözünür ve çözünmez lif : beta-glukanlı yulaf lifi, çözünür hindiba lifi (inulin), havuç lifi, kenevir lifi, bezelye lifi, yosun lifi, selüloz ve soya lifi.Uzun süreli enerji için kompleks karbonhidratlar.Düşük glisemik indeks (29).UYGUN KAHVALTI SUPERFOOD. 12 öğün X 330 Kalori.Hazır drink.No hazırlık gerekli.Her yere götürün.Olmayan perishable.No soğutma gerekli.BİLİME DAYALI.Mana'nın bileşimi, Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından yürütülen klinik çalışmalara, tescilli klinik çalışmalara ve klinik tıptaki deneyime dayanmaktadır.ÇEVRE DOSTU.Bitki bazlı.Her bileşen, yalnızca karbon ayak izlerine göre yüksek besin içeriğine sahip bileşenlerin seçimini sağlamak için devlet sertifikalı laboratuvarlarda ve diğer küresel kurumların sertifikalı laboratuvarlarında kapsamlı bir şekilde test edilir.LEZZETLİ NÖTR KÖKENLİ LEZZET.Bazı insanlar hafifçe tatlandırılmış kek hamuru ile karşılaştırır; diğerleri yulaf ezmesi ile karşılaştırır.Bireysel dernekler farklı olsa da, sürekli duyduğumuz bir şey var : tadı zamanla daha iyi ve daha iyi hale geliyor.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde