• Yenilendi
Noel Süs Kiti ile Maske 2020 Noel Süs Survivor Aile Adı Özelleştirilmiş, Noel Ağacı Dekorasyon Kolye, Tatil Hatıra Noel Ev Dekor Hediye için Aile(Aile 3-Beyaz)

Noel Süs Kiti ile Maske 2020 Noel Süs Survivor Aile Adı Özelleştirilmiş, Noel Ağacı Dekorasyon Kolye, Tatil Hatıra Noel Ev Dekor Hediye

₺ 65.40
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????7. yüksek Kaliteli Malzeme bu yıl 2020 Noel süsü çevre dostu, yumuşak, hafif, dayanıklı PVC reçine malzeme, sıkıştırma ve direnç düşmek çocuk için, hiçbir tuhaf koku ve zararsız yapılmış.Festival atmosferi artırmak için aile iyi şans ve mutluluk getirsin Noel ağacı süslemek için kullanılan kırmızı bir kurdele ile birlikte geliyor. ????【Kişiselleştirilmiş DIY Noel Süsleme】 Boş şapka ve afiş ile kişiselleştirilmiş isim noel süsleme.Aileniz ve arkadaşlarınız için benzersiz Noel süslemelerini adınıza ve metninize göre özelleştirmek için ince işaretleyici kalemi kullanabilirsiniz,ailenize ve arkadaşlarınıza iyi dileklerinizi temsil eder. (İnce bir işaretleyici kalem veya renkli kurşun kalem kullanın,uyguladıktan sonra kurumasını bekleyin, iyi kalır.). ????【Sevimli ve Yaratıcı Tasarımlar】 1-5 kişinin seçebileceği aile süslemeleri, zarif ve güzel desenler ve benzersiz öğeler sunuyoruz.Maske takan Noel Baba bize bu yıl geçirdiğimiz zor zamanları hatırlatıyor, etrafımızdaki her şeye ve sevdiğimiz insanlara değer veriyor you.At aynı zamanda, gelecekteki mutluluğu da müjdeliyor. ????【Geniş Kullanım Occasions】2020 Noel Süs mükemmel aile dekorasyon, Noel için kullanılabilir, parti ve dekorasyon.Dekorasyon,noel ağacı dalına, kapıya asmak, masa centerpieces ve etrafına yerleştirmek gibi bir kurdele ile birlikte gelir banister.It ticari tatil dekorasyonları için de mükemmel bir seçimdir. ????【Aile için Yaratıcı Noel Hediyeleri】 Noel dekorasyon kitimiz basittir style.It aile, çocuklar, akrabalar, arkadaşlar ve komşular için mükemmel bir Noel hediyesi olarak kullanılabilir.Bu, kalıcı, sevgi dolu anılar yaratmanın ideal yolu olacaktır. 2020 Noel Süsleme,Kurtulan Aile Özelleştirilmiş Noel süslemeözellikler : Malzeme : PVC yumuşak kauçuk malzeme süslemeyi çok yumuşak, dayanıklı hale getirmek için kullanılır.Özel Tasarım : Noel süsleri, bu eşsiz 2020'yi belirtmek için Noel Baba ile benzersiz tasarımlara sahiptir.Boyut : 8cm*7cm*0.5 cm Personalized DIY Noel Süsleme : 2020 aile kişiselleştirilmiş süsleme,boş şapka ve afiş ile kişiselleştirilmiş isim Noel süsleme.Ailenizin adını yazmak için ince bir işaretleyici kalem kullanabilir ve beyaz silika jel yüzeyinde güzel dilekleri ifade edebilirsiniz. (Lütfen uygulamadan önce kelimelerin kurumasına izin verin, böylece iyi kalmalarına izin verin).Kapsamlı dekoratif etki : Noel çeşitlendirilmiş görüntüler için kullanılan, ağaç dalları, tablolar, pencereler, raflar, şömineler, korkuluklar, Noel ağaçları, vb asabilirsiniz.aklınıza gelebilecek her yerde decoration.It tatiliniz veya aile toplantı dekorasyonunuz için mükemmel bir seçimdir.2020'nin en iyi Hediyesi : Bu noel ağacı süslerini Noel ağacınıza asmak veya ailenize ve arkadaşlarınıza tatil hediyesi olarak göndermek, kalıcı, sevgi dolu anılar yaratmanın mükemmel bir yolu olacaktır.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde