• Yenilendi
AMİTER Borescope Kamera, 4.3 IPS Ekranlı ve LED Işıklı 1080P Çift Lensli Endoskop Kamera, Su Geçirmez Muayene Kamerası 16.5 ft Yarı Sert Kablo (32GB TF Kartı Dahil)

AMİTER Borescope Kamera, 4.3 IPS Ekranlı ve LED Işıklı 1080P Çift Lensli Endoskop Kamera, Su Geçirmez Muayene Kamerası 16.5 ft Yarı Sert

₺ 149.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Çift Lensli Endoskop Kamera】 Kamera ucunun yan tarafında ekstra bir lens bulunan bu endoskop, ön lens görüntülemeyi, yan lens görüntülemeyi veya çift lens görüntülemeyi seçmenizi sağlar.Çözünürlük 1920*1080'ye kadardır. 【4.3 inç IPS Ekran Güncellendi】 Bu muayene kamerası, herhangi bir görüş açısında daha doğal ve daha net görüntü yakalamaya yardımcı olan 4.3 inç IPS renkli ekrana sahiptir.Dahili 2600m Ah pil, 4 saate kadar çalışma süresini destekler. 【Su geçirmez ve Yeterli ışık】 IP67 su geçirmez prob ve kamera ucunda 8+1 ayarlanabilir LED ışıkları bulunan bu borescope kamera, çeşitli nemli ve karanlık ortamlarda tespit ederken net ve rahat bir şekilde görmenize yardımcı olur. 【16.5 ft Esnek Kablo】 Daha iyi inceleme deneyimi için, bu yılan kamerası, farklı şekillere bükülebilen ve herhangi bir kapalı yerin derinliklerine ulaşabilen yarı sert kablo ile benimsenmiştir, drenaj borusunu rahatça kontrol etmenize yardımcı olur. 【Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin】 AMİTER endoskop kamera, bakımdan önce boru hattını, duvarı, kanalizasyonu, aracı ve cihazı incelemek için harika bir araçtır.Bonus [mıknatıs ve kanca], ulaşılması zor alanlardan küçük eşyaları kolayca çıkarmanıza yardımcı olur.Monitör : 4.3 inç IPS ekran.Çözünürlük : 1920 * 1080. Lens Çapı : 8mm. kablo Uzunluğu : 16.5 ft (5 m).Yatay Görüş Açısı : 178°.Su geçirmez Sınıf : IP67. Fotoğraf Formatı : JPEG.Video Formatı : Mp4.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde