• Yenilendi
Tekerlek Aksesuarları Parçaları 32 ADET Krom Bulge Acorn Lug Somun 9/16 UNF Konu 1.90 Uzun Tekerlek Lug Kuruyemiş Kamyonlar için 19mm (3/4) Hex (32 Set, 9/16-18, Krom)

Tekerlek Aksesuarları Parçaları 32 ADET Krom Bulge Acorn Lug Somun 9/16 UNF Konu 1.90 Uzun Tekerlek Lug Kuruyemiş Kamyonlar için 19mm

₺ 47.70
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

9/16 diş gerektiren tekerlek saplamaları ve konik çıkıntı koltuğu alan tekerlekleri olan kamyonlar için. 48mm Uzunluğunda 2 Parçalı Tasarım pabuç somunu 2 Parçalı tasarım, Pabuç Somunu üzerinde, tekerlek ile oturmadan önce pabuç somununun iç kısmına temas eden tekerlek saplamasının neden olduğu yanlış tork okumalarına karşı koruma sağlayan ince bir metal kapağı ifade eder.Kit 32 Krom Lug Fındık 9/16 içerir. Set 32 Bulge Meşe Palamudu M14 X 1.50 Konu 1.90" Uzun Kamyonlar için 19mm(3/4") Hex 14x1.5 (32 9/16, Krom).Tam para iade garantisi.Bu üründen memnun değilseniz veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sonunda sorununuzu çözemediysek veya sonuçtan memnun değilseniz tam bir geri ödeme yapmak istiyoruz. 3/4 " Altıgen. 13/16 " Altıgen.Krom.Siyah Krom.Kırmızı.Mavi. 20 adet (5 Lug Tekerlekler için). 23 adet (JEEP için). 24 adet (6 Lug Tekerlekler için). 32 adet (8 Lug Tekerlekler için).Pabuç somunlarımız, gelişmiş güvenlik ve güvenilir mukavemet için gereken sertlik derinliğine ulaşmak için sertleştirilmiş ve 10.9 dereceli ısıl işlemden geçirilmiştir.Öğe Özellikleri : .Malzeme : Çelik Koltuk : 60 derece konik (konik koltuk/konik koltuk olarak da bilinir).Daha iyi iplik bağlantısı, aracınızın günlük yol sürüşünüzün zorluklarına dayanmasını sağlar.Lug Somunlarımız en yüksek O. E. M. proof yük standartlarını karşılar veya aşar. 2 parçalı tasarım : pabuç somunları, tekerlek ile oturmadan önce tekerlek saplamasının pabuç somununun içine temas etmesinden kaynaklanan yanlış tork okumasına karşı koruma sağlar.Pabuç Somunlarımız, nakliye sırasında pabuç somununu koruyan bir köpük insert içinde rahatça paketlenir.Altıgen Çıkıntı Meşe Palamudu Pabucu Somunumuz 4 renkte sunulmaktadır : (tüm 4 renk her diş, uzunluk ve / veya kit seçeneğinde mevcut değildir).Krom Siyah Krom Kırmızı mavi.Altıgen Çıkıntı Meşe Palamudu Pabucu Somunumuz Tekerlek Takımı Setlerinde sunulmaktadır : (not : kitler tüm uzunluklarda / renk seçeneklerinde mevcut değildir). 20 adet (5 Lug Tekerlekler için)23 adet (JEEP için) 24 adet (6 Lug Tekerlekler için) 32 adet (8 Lug Tekerlekler için).Tekerlek uygulamanız için doğru pabuç somununu seçmek, görünümün yanı sıra güvenlik açısından da önemlidir.ARAÇ YERLEŞİMİ : . *Bu Pabuç Somununun aracınızla uyumlu olup olmadığını doğrulamak için bu sayfanın en üstünde bulunan Garajınızı kontrol edin.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde