• Yenilendi
Silikon Çorap, 1 Çift Silikon Jel Nemlendirici Çorap Aracı Önleme Çorap İle Kadınlar İçin Nefes Delik Nemlendirici Çorap Ve Yüksek Elastik Ayak Bakımı İçin(L-Beyaz)

Silikon Çorap, 1 Çift Silikon Jel Nemlendirici Çorap Aracı Önleme Çorap İle Kadınlar İçin Nefes Delik Nemlendirici Çorap Ve Yüksek Elastik

₺ 30.00
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【AYAKLARI BESLER】 Çatlamış ağrıdan uzak, besleyici, çatlama önleyici ve nemlendirici ayaklar.Alttaki parçacıklar kaymaz, ayak ağrısını hafifletir ve ayak basıncını azaltır. 【TEKRARLANAN kullanım】 Yıkanabilir ve unisex, tekrar tekrar yıkanabilir, daha uzun kullanım süresi.Deformasyon olmadan esnek streç, anti-streç silikon malzeme rahat ve dayanıklıdır. 【NEFES TASARIM】 Yumuşak sürtünmeyi azaltmak, nefes deodorant ve rahat, şok emme, günlük kullanım için uygun.havalandırmanın rahatsızlık hissini azaltmasına izin vermek için küçük hava delikleri ile tasarlanmış silikon çoraplar, ter ve nefesi tamamen emebilir. 【YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER】 Nemlendirici çoraplar zararsız ve tatsız olan yüksek kaliteli silika jelden yapılmıştır.Ürünlerimiz iyi elastikiyet, yumuşak ve cilt dostu ve rahattır. 【KALİTE GARANTİSİ】 Ürünümüzden memnun değilseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu ilk kez çözmenize yardımcı olacağız.Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.Sepete ekle!.Boyut : L / Renk : Beyaz.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde