• Yenilendi
Basit Memo Tutucu Yeşil Öz Sopa Notlar Küp Dağıtıcı Durumda PS Not Defteri Kartları Tutucu Kılıf 3x3 İnç için Ofis Ev Okul Masası Organizatörler (Yeşil)

Basit Memo Tutucu Yeşil Öz Sopa Notlar Küp Dağıtıcı Durumda PS Not Defteri Kartları Tutucu Kılıf 3x3 İnç için Ofis Ev Okul Masası Organizatörler

₺ 26.67
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Minimal Art】 - Süper basit yeşil PS vücut masaüstü ofis memo küp tutucu dağıtıcı ile bir duvar ücretsiz, bir klasik modern tasarım masanızı aydınlatmak için;. 【YÜKSEK KALİTELİ MALZEME】 - Yüksek kaliteli PS malzeme gövdesi, fantastik şeker rengi görünümü ve pürüzsüz parlak cilalı kenarlar için uyum sağlayın;. 【MEASUREMENT】 boyutu 85mm x 83mm x 45mm(3.3" x 3.2" x 1.7") notlar küpleri için daha az boyutu 80mm x 80mm (3.15 "x 3.15");. 【FUNCTIONAL】 - Çağdaş tasarım masanızda harika görünüyor, zarif memo tepsi için masa standı depolama organizatör aksesuarları için kolay ve tek elle dağıtım, en iyi hediye fikri meslektaşları, arkadaşlar, öğretmenler veya sizin gibi herkes;. 【PACKAGE】 paket başına 1 adet yeşil plastik memo notlar tutucu (Not Defteri Dahil DEĞİLDİR).Renk : Yeşil.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde