• Yenilendi
100 Yaprak Karbon transfer kağıdı aydınger kağıdı Karbon Grafit kopya kağıdı ile 5 adet Kabartma Stylus için Tuval, Kağıt, Ahşap, DIY Ağaç İşleme, el Boyama(8. 3x11. 7 inç)

100 Yaprak Karbon transfer kağıdı aydınger kağıdı Karbon Grafit kopya kağıdı ile 5 adet Kabartma Stylus için Tuval, Kağıt, Ahşap, DIY

₺ 28.47
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Paket içeriği : 100 yaprak transfer kağıdı.100 beyaz, 5 Kabartma Kalemi.Daha fazla renk ve miktar, tasarımınız için daha fazla olanak sağlar.Mükemmel çoğaltma : Desenleri aktarmak için harika çalışır, transfer kağıdı ile kopyalanan desen açıktır ve çizgiler tamamlanmıştır ve farklı renkler farklı efektler gösterecektir.Suda çözünür Aydınger kağıdı : Transfer kağıdı yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır, yüzey pürüzsüz ve düzdür, kırılması veya kırışması kolay değildir, tekrar kullanılabilir ve suda çözünür, iyi nem direnci ve güçlü nefes alabilirlik.Yeniden kullanılabilir transfer kağıdı : Aydınger kağıdı sık sık satın alınmadan tekrar kullanılabilir, para ve emekten tasarruf sağlar.Kendi tercihlerinize göre kişiselleştirilmiş desenler tasarlayabilirsiniz.Transfer kağıdı lekelenmez veya lekelenmez. fade.It resim ve sanatsal yaratma için en iyi seçimdir.Yaygın olarak kullanılan : Aydınger kağıdı, ahşap, nakış, kumaş, kağıt, kil, seramik, metal, El boyaması, deri üzerine basılı desenlerin aktarılması için uygundur.Bu, resim yapmayı seven veya nasıl yapılacağını bilmeyen insanlar için çok iyi bir fırsat sağlar paint.It bu çok pratik bir yaratıcı çalışmadır.Aydınger kağıdı ev veya ofis kullanımı için çok uygundur, kağıt, metal, ahşap, kumaş, cam, kil, seramik, nakış için uygundur.Beyaz Kabartma kalem uzunluğu : 13 cm/5inches, Bir kafa çapı : 3 mm, 2.5 mm, 2 mm, 1 mm, 0.5 mm, Bir kafa çapı : hepsi aynı boyutta 1.5 mm şartname Transfer kağıt boyutu : 21 x 29.7 cm/8.3 x 11.7 inç (A4 boyutu) Renk : .1 dikkat edin.Desen aktarma işleminde, transfer kağıdı hareket edebilir, böylece kağıdın istikrarı korumak için gerekli olamaz. 2.Desenin rengini daha net hale getirmek için birkaç kez çizebilirsiniz. 3.Kumaşı yarım saatten fazla suya batırın ve desen kaybolacaktır.Herhangi bir kalıntı varsa, lütfen tekrar sabunla yıkayın.Talimatlar 1. Transfer kağıdını kumaşın üzerine koyun (renkli taraf aşağı bakacak şekilde). 2. Aktarılacak deseni transfer kağıdına yerleştirin. 3. Kumaş üzerindeki deseni çift uçlu bir izleme kalemi ile izleyin. 4. Kumaş üzerine nakış desenleri gösterecektir.Paket içeriği 100 x beyaz transfer kağıdı 5 x kabartma kalemi.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde