• Yenilendi
Supoix apple saat bandı 38mm + Kılıf ile Uyumlu, kadınlar Takı Bling Elmas Metal Kayış ve 2 Paket Tampon Çerçeve Ekran Koruyucu için iWatch Serisi 3/2/1(Gümüş / 38mm)

Supoix apple saat bandı 38mm + Kılıf ile Uyumlu, kadınlar Takı Bling Elmas Metal Kayış ve 2 Paket Tampon Çerçeve Ekran Koruyucu için

₺ 47.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

i Watch 38mm Serisi 3/2/1 ile uyumlu; 5.5-8.1 inç bilekler için uygundur.(Saat dahil değildir. ). Case 2 Paket Kılıf Başka bir yumuşak TPU ekran koruyucu, saat ekranını koruyabilen saati tamamen sarar.Paket : 1 x bant + 1x Yumuşak TPU Ekran Koruyucu 1 x PC tampon+ 1x kaldır aracı + 1 x kullanım kılavuzu. ✔ Kolay Ayarlanabilen bant : Bileğinize mükemmel şekilde uyacak şekilde ekstra bağlantıları kolayca çıkarabilen bandın uzunluğunu ayarlamak için yeniden boyutlandırılabilir bir araçla birlikte gelir. ✔ Kolay Ayarlanabilen bant : Bileğinize mükemmel şekilde uyacak şekilde ekstra bağlantıları kolayca çıkarabilen bandın uzunluğunu ayarlamak için yeniden boyutlandırılabilir bir araçla birlikte gelir.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde