• Yenilendi
oEdRo Yumuşak Tri-fold Kamyon Yatak Tonneau Kapak ile Uyumlu -2022 Toyota Tacoma ile 5ft Yatak, Fleetside ile Yatak Raylı Sistem (Excl. Yol)

oEdRo Yumuşak Tri-fold Kamyon Yatak Tonneau Kapak ile Uyumlu -2022 Toyota Tacoma ile 5ft Yatak, Fleetside ile Yatak Raylı Sistem

₺ 779.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Designed for】 Bu OEDRO tri-kat kamyon yatak örtüsü ile uyumlu olduğunu 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 Toyota Tacoma ile 5ft Yatak (Excl .Trail) Yatak Raylı Sistem Fleetside ile. 【Sorunsuz Kurulum】 Sondaj yok.Takmak için sadece dört kelepçeyi sabitlemeniz gerekir.Arka mandallar sadece bagaj kapağınız açıkken serbest bırakılabilir.Bagaj kapağını kilitleyin, üst kapak kilitlenecektir. (Kelepçeleri sabitlemek için karyola üstü karyola ile donatılmış araç için küçük bir değişiklik yapılması gerekir). 【Dayanıklı Çerçeveler】 Paslanmaz çelik kelepçeli alüminyum toz boyalı çerçeveler, bu üç katlı tonneau kapağını kamyonunuzda sabit ve dayanıklı hale getirir. 【Ağır Hizmet Tipi Vinil】OEDRO tonneau kapağı, su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı çift kaplamalı 24oz deniz sınıfı vinilden yapılmıştır. 【All Around Protection】Please kamyon yatak boyutunu ölçmek veya satın almadan önce bize ulaşın.Bagaj kapağı kilitlemesiyle, kamyon yatağınız anında %100 güvenli, kar geçirmez ve toz geçirmez bir bagaja dönüştürülebilir.Su geçirmez şeritler dahildir; Kamyon yatağı tonneau kapağı, gündüz ve gece güvenliği ve her yerde koruma sağlar.OEDRO tonneaus kapağı, özel kamyonunuza uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve mükemmel bir uyum ve şık, kesintisiz bir görünüm sağlar.En iyisi, kurulumu kolaydır, ekstra alet gerektirmez ve çoğu durumda delme işlemi yapılmaz.Yatak raylı sistem Fleetside 5 Yataklı 2016 Toyota Tacoma ile uyumludur.Fleetside 5 Yataklı raylı sistem ile 2017 Toyota Tacoma ile uyumludur.Yatak raylı sistem Fleetside 5 Yataklı 2018 Toyota Tacoma ile uyumludur.Yatak raylı sistem Fleetside 5 Yataklı 2019 Toyota Tacoma ile uyumludur.Yatak raylı sistem Fleetside 5 Yataklı 2020 Toyota Tacoma ile uyumludur.Yatak raylı sistem Fleetside 5 Yataklı 2021 Toyota Tacoma ile uyumludur.Yatak raylı sistem Fleetside 5 Yataklı 2022 Toyota Tacoma ile uyumludur.Lütfen kamyon yatağınızın uzunluğunu ölçün ve sipariş vermeden önce doğru modele sahip olduğunuzdan emin olun!Doğru araç modeline ve yatak boyutuna sahip olduğunuz sürece kabin boyutu önemli değildir.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde