• Yenilendi
WİSSBLUE GÜNEŞ panelı şarj cihazı 21 W 60 W, Çift USB 2.4 A 4.2 A Hızlı güneş enerjisi şarj cihazı, Taşınabilir Kamp seyahat şarj cihazı, Yürüyüş, Kasırga, Acil durum Yedekleme. tüm 5 V Cihazlar için, iPhone iPad Samsung Kindle vb.

WİSSBLUE GÜNEŞ panelı şarj cihazı 21 W 60 W, Çift USB 2.4 A 4.2 A Hızlı güneş enerjisi şarj cihazı, Taşınabilir Kamp seyahat şarj cihazı,

₺ 113.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

SIMULTANEOUS 2.1 A EŞZAMANLI HIZLI ŞARJ : İki USB Bağlantı Noktasının Toplam Güç Tüketimi 21 Watt'tır.Dönüşüm Verimliliği %22-25'dir.Yeterli Güneş Işığı Olduğunda, i Phone X Gibi Pili 80 Dakikada %80'e Çıkarabilir.Akıllı Bağlantı Noktası, Bağlı Cihazı Otomatik Olarak Tanımlayabilir Ve En İyi Akımı Sağlayabilir. ✔ TAŞINABİLİR / HAFİF : Katlanmış Güneş Panelinin Dış Boyutu 11.25 İnç X 6.375 İnç X 0.75 İnçtir Ve Hafif 1.32 Pound, Yük Olmadan Herhangi Bir Arkaya Takılabilir Ve Mükemmel Taşınabilirlik Sağlar. WATERPROOF SU GEÇİRMEZ / DAYANIKLI : Güneş Panelleri, Çoğu Hava Koşuluna Dayanmalarını Sağlayan Polimer Su Geçirmez Bir Malzemeden Yapılmıştır.Büyük Tozlar Bile Su İle Kolayca Yıkanabilir. COMPATİBİLİTY GENİŞ UYUMLULUK : Hemen Hemen Tüm 5 V Cihazlara Uygulanabilir.Solar Telefon Şarj Cihazımız Elektrik Depolayamaz, Lütfen Açık Havada Doğrudan Güneş Işığında Açın Ve Ardından Cihazınıza Bağlayın.Not : Solar Şarj Cihazımız Dizüstü Bilgisayarlar Ve i Pad Pro İçin Uygun Değildir. Warranty Garanti : 30 Günlük İade Politikası Sona Erdikten Sonra, Bir Yıllık Ücretsiz Değiştirme İşlemimiz Devralır ve Para İade Garantisi İçerir!.Boyut : 21 W WİSSBLUE 21 W Solar Şarj Cihazı, kamp, yürüyüş, tekne gezintisi ve hatta elektrik kesintileri sırasında tüm elektronik ekipmanlarınız için tamamen şarj edilir!Android cihazlar, i Phone, i Pad, GPS, Go Pro, dijital kameralar dahil olmak üzere tüm USB cihazları için uygundur, etc.It sizi güvende tutar, güvende tutar ve sevdiklerinizle iletişim halinde tutar - ne zaman ve nerede ihtiyacınız olursa olsun elektrik prizleriyle.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde