• Yenilendi
Yardwe 5 ADET Dikdörtgen Plastik Bitki Tabakları Tepsi damlama Tepsisi Pot Saucer Yuvarlak Saksı Tepsi Tutmak için Su Damlar ve Toprak,11x4. 3x1. 1 İnç (Bej)

Yardwe 5 ADET Dikdörtgen Plastik Bitki Tabakları Tepsi damlama Tepsisi Pot Saucer Yuvarlak Saksı Tepsi Tutmak için Su Damlar ve Toprak,11x4.

₺ 59.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Yüksek kaliteli PP reçine malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklı.Temizlemesi kolay ve iyi ışık haslığı.Deformasyonu önlemek için kolayca ısıya dayanıklı olma özelliği.Yüzeyleri korumak ve bonsai ağaçları ve kapta bir delik bulunan diğer bitkilerle nem seviyelerini korumak için kullanılır.Paket içeriği : 5 x Plastik Bitki Tabağı Tepsisi Saksı Tepsisi 11 x 4.3 x 1.1 inç (Bej).Açıklama Dayanıklı ve pratik kullanım için yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır use.It seramik havzanın dibine veya uzun ömürlü saksıya yerleştirmek için kullanılır.Hassas tasarım, iyi uygulanabilirliğini sağlayacaktır.Dikdörtgen şekli zarif bej rengiyle, bu saksı bitki tabağı bahçeniz veya iç mekanınız için mükemmel bir aksesuardır.Özellikler-Renk : Bej.- Malzeme : Plastik ve reçine.- Boyut : Dış çap : 30,5 x 13,8 cm.İç çap : 28 x 11cm.Yükseklik : 2.8 cm.- Yüksek kaliteli PP reçine malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklı.- Kolay temizlenir ve iyi ışık haslığı ile.-Deformasyonu önlemek için ısıya dayanıklı yeteneği.- Yüzeyleri korumak ve bonsai ağaçları ve kapta bir delik bulunan diğer bitkilerle nem seviyelerini korumak için kullanılır.- Fazla su veya dökülen toprağın lekelenmesi veya ev yüzeylerinize tekrar zarar vermesi konusunda endişelenmeyin!- Sıcak ipucu : Sevgili alıcı, aydınlatma etkisi, monitörün parlaklığı, manuel ölçüm vb. Nedeniyle, fotoğraf ile gerçek öğe arasındaki renk ve boyutta bazı küçük farklılıklar olabilir.İçtenlikle anlayabileceğinizi umuyoruz!Teşekkürler!Paket İncluding5 x Plastik Bitki Tabağı Tepsi Saksı tepsi11x4.3x1. 1 İnç (Bej).

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde