• Yenilendi
Gümüş Jump Yüzükler Istakoz Klipsler ve Takı Pense ile, açık Jump Yüzük ve Istakoz Klipsler Kiti, Takı Yapımı için Malzemeleri Bulgular ve Kolye Küpe Onarım (1500 Adet, Cımbız ile)

Gümüş Jump Yüzükler Istakoz Klipsler ve Takı Pense ile, açık Jump Yüzük ve Istakoz Klipsler Kiti, Takı Yapımı için Malzemeleri Bulgular

₺ 52.20
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Açık Atlama Halkası Kiti】 Paket, Şerit renginde 6 boyuta sahip 20 ıstakoz tokası (12mm) ve 1480 adet açık atlama halkası içeriyordu. 20 parça ıstakoz klipsler, 1x düz burun pense, 1x cımbız ve 1x atlama halkası açacağı.Takı yapımı ve onarımı için tüm Şerit açık atlama halkaları,taşıması kolay, kompakt bir kutuda düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. 【Yüksek kaliteli Malzeme】 Bu atlama halkaları, dayanıklı ve sağlam, paslanması kolay olmayan, cildinize zarar vermeyecek, boncuk yapımı ve DIY küpeler için mükemmel olan yüksek kaliteli metalden yapılmıştır.Atlama halkası açacağı, atlama halkalarını açıp kapatmayı kolaylaştırmaya yardımcı olur ve cımbızlar kutudan atlama halkalarını seçmeye yardımcı olabilir. 【6 Boyut】 4 mm, 5 mm 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm atlama halkaları kompakt bir kutuda düzgün bir şekilde saklanır, takı yapımı için ihtiyacınız olan uygun boyutu kolayca bulabilirsiniz.Zanaat projelerinizi karşılamak için farklı boyutlarda güzel bir çeşitlilik. 【Geniş Uygulama】 Gümüş açık atlama halkaları ve tokalar seti, küçük zincir ve küpeleri bağlamak, bilezik yapmak, kolyeleri onarmak, zincir posta yapmak ve diğer mücevherlerle ilgili projeler gibi birçok proje için uygundur. 【Kullanımı Kolay】 Atlama halkasını uygun boyutta seçmek için cımbızı kullanın ve ardından atlama halkasını açmak için bakır açıcıyı kullanın.Son olarak, atlama halkasını sabitlemek için düz burun pensesini kullanın.Yetişkinler, çocuklar, takı yapmayı seven kızlar için bir başlangıç kiti.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde