• Yenilendi
Organik Shea Yağı ve Hindistancevizi ile yapılan Doğal Bums Pişik Kremi {Kimyasal İçermez}. Sakinleştirici Lavanta Papatyası. Nano olmayan. Yüksek Dereceli.

Organik Shea Yağı ve Hindistancevizi ile yapılan Doğal Bums Pişik Kremi {Kimyasal İçermez}. Sakinleştirici Lavanta Papatyası. Nano olmayan.

₺ 41.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Yüksek dereceli Yatıştırıcı Krem.Nano Çinko Olmayan Formül.Sadece GDO içermeyen, doğal ve organik içerikler.Yenidoğan cildi için güvenlidir.Çok etkili ve toksik olmayan.%85+ sertifikalı organik malzemelerle üretilmiştir..Doğal Serseriler pişik Kremi çirkin bebek bezi döküntü iyileşmek için doğal, kimyasal madde içermeyen bir çözümdür.Kolayca sevdiklerinize yavaşça ve doğal olarak acı, tahriş ve kızarıklık rahatlatmak için kıç üzerine bulaşmış olabilir kalın bir pastadır.(Organik shea %50 arttı ve organik ham hindistan cevizi %30 arttı) yağlar sadece yüksek notu ile yapılan ve en hassas ciltler şifa iken serseri için doğal bir bariyer oluşturur.Bu ürünün mukavemeti, mavi tüpteki Desitin ile karşılaştırılabilir (karşılaştırılabilir miktarda çinko), ancak Desitin ve diğerleri gibi petrol bazlı bileşenlerle doldurulmaz creams.It nano olmayan çinko ile yapılır.Natural Bums Pişik Kremi organik shea yağı, organik hindistancevizi yağı, organik balmumu, organik aloe vera, bitkisel gliserin, vitamin sınıfı nano olmayan çinko oksit, lanolin ve uçucu yağların (lavanta, roma papatyası, alman papatyası) bebek karışımından yapılır.ve nane).Bu kremin aroması yenidoğan cildi için çok sakinleştirici ve güvenlidir (hafifçe lavanta, roma papatyası ve alman papatyası içerir).

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde