• Yenilendi
Bling Plaka Çerçevesi, 1 Paket Glitter Girly Reçine Plaka Çerçevesi, Kadınlar için Sparkly Shining Plaka Kapak, & Kap Vida Seti (Siyah Çerçeve ile Renkli Taş )

Bling Plaka Çerçevesi, 1 Paket Glitter Girly Reçine Plaka Çerçevesi, Kadınlar için Sparkly Shining Plaka Kapak, & Kap Vida Seti (Siyah

₺ 44.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????【 BLİNG & GORGEOUS 】 Piyasadaki vasat bling plaka çerçevesinin aksine, kadınlar için bir plaka çerçevesi olarak, bling plaka çerçevemiz, düşme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan şeffaf reçinenin içine yerleştirilmiş farklı 16 renkte taşlarla yapılmış zarif bir tasarıma sahiptir, aracınıza göz kamaştırıcı renkler ekler ve parlamayı korur.Kişiliğini güzel ve tam.Türünün en göz kamaştırıcısı!. ????【 PREMIUM KALİTE 】 En yüksek dereceli reçine malzeme bling plaka çerçevesi mükemmel bir mukavemete sahiptir ve korozyona, deformasyona ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.Metalden daha dayanıklı ones.Is kadınlar ve kızlar için idealdir. ????【 IŞILTILI ve göz kamaştırıcı】 Kadınlar için bu parlak plaka çerçevesini gördüğünüzde, neden vasat olanları seçmelisiniz ?Bling plaka çerçevesini aracınızın önüne ve arkasına monte ettiğinizde herkesin gözünü yakalar.Özellikle kadınlar için uygundur. ????【 U. S. EVRENSEL BOYUT】 Bling plaka çerçevesi, ABD ve ca'daki herhangi bir araç plakasına ( 12.59" x 6.3" ) uyar, ön ve arka plaka için evrenseldir.Durum adlarını engellemez & tags.It kadınlar için kurulumu kolaydır. WORRY【 ENDİŞESİZ SATIN ALMA 】 Firebean profesyonel bir marka satıcısıdır.Her bling plaka çerçevesi 100 gün tam geri ödeme ve 12 aylık garantiye sahiptir.Herhangi bir sorun varsa bize ulaşın.Biz her zaman çevrimiçi ve 24 saat içinde size cevap verecektir.Ne elde edersen.Plaka Çerçevesi x 1. Vidalı Kapak x 4. Bardak Yıkayıcı x 4. Makine vidası x 4. Harika bir ışıltı.Kadınlar için kolay kurulum.Üstün kaliteli.ABD ve Kanada plakaları için evrensel.Rakip ürünlerden erişilemeyen üstün kalite ve olağanüstü tasarımla yapılmış, türünün en göz kamaştırıcı olanı!. Arabanızı farklı yapmak ister misiniz?Göz kamaştırıcı plaka çerçevesi tam da istediğin şey.Zarif tasarım, aracınıza çarpıcı bir görünüm katar ve plaka çerçevesini harika bir hediye fikri haline getirerek sürüşe lüks bir dokunuş katmaya yardımcı olur.Bu şık ve güzel plaka çerçevesi, aracınıza benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir görünüm kazandırır.Plaka çerçevesi hakkında.Büyük sparkle Easy kurulum için kadınlarpremium quality Universal için U. S. ve Kanada plakaları.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde