• Yenilendi
Kişiselleştirilmiş Çapraz Kalem / Çapraz Calais Tükenmez Kalem, Parlak Krom. Adınız Veya Mesajınızla Özel Olarak Kazınmış. Bir Erkek Ya Da Kadın İçin Hediye. AT0112-1. Dayspring Kalemleri Tarafından Özelleştirildi.

Kişiselleştirilmiş Çapraz Kalem / Çapraz Calais Tükenmez Kalem, Parlak Krom. Adınız Veya Mesajınızla Özel Olarak Kazınmış. Bir Erkek

₺ 155.70
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Özel Kişiselleştirmeli Kazınmış Çapraz Kalem : Çapraz kalem üzerine 25 karaktere ve boşluğa kadar bir ad veya mesaj kazın.Gravür hafif pirinç/altın görünüyor color.An Birinci Sınıf bir Kaplama ile Hazırlanmış Uygun Fiyatlı, Üst Düzey Çapraz Tükenmez Kalem : Parlak krom randevuları olan Cross Calais krom kalemi, süper popüler bir yönetici kalemi.Yüksek Kalite Standartlarında Üretilmiş Özel Bir Kalem : Sağlamlığı artırmak için hassas ve minimum plastikle üretilmiş bir adet büküm etkili 1.0 mm siyah mürekkep tükenmez kaleme sahiptir.Kişiselleştirilmiş Hediye Kaleminizin Geç Gelmesi Konusunda Daha Az Endişe Edin : Rush production ile kaleminiz bir iş günü içinde Dayspring Kalemlerinden premium Çapraz hediye kutusunda gönderilir.Calais Kalemi, Herhangi bir Vesileyle Herkes için kusursuz bir Kazınmış Hediye Yapar : Erkekler, ödüller, Noel, doğum günü veya mezuniyet hediyesi için harika bir hediye kalemi yapar.sayfanın sağ üst köşesindeki "Şimdi Özelleştir" düğmesini seçtiğinizde, siparişinizi istediğiniz gibi özelleştirmek için kolay ve adım adım bir işlem boyunca size rehberlik edecektir.Daha sonra, sipariş ettiğiniz ve teslim ettiğimizden herhangi bir değişiklik olmadığından emin olmak için kesin bilgilerinizi programımıza aktarırız.Akılda tutulması gereken birkaç not : Optimum boyutlandırma ve yerleştirme için 25 harf ve boşluk karakter sınırının altında kalmanızı şiddetle tavsiye ederiz.Yazım hataları, noktalama işaretleri ve büyük harf kullanımı dahil olmak üzere isteklerinizde herhangi bir değişiklik veya düzeltme yapmayız.Lütfen tam olarak ne kazınmasını istediğinizi girin.Siparişinizi işleme koymaya hazır olduğumuzda, raflarımızdan istediğiniz kalemi seçiyoruz.Ardından, isteğinizi kopyalarız, kaleminizi makinemizin tepsisine hizalarız ve işaretlemeye başlarız process.In bir dakikadan az bir sürede kalemin mükemmel bir şekilde kazındı.Gravür, başka herhangi bir dekorasyona benzemez, asla yıpranmayacak veya solmayacak kalıcı bir kişiselleştirmedir.Gravür işlemini tamamladıktan sonra kalemi elle parlatıp kaliteli bir hediye kutusuna yerleştiriyoruz.Oradan, seçtiğiniz yöntemle paketlendiği ve sevkıyat için hazırlandığı paketleme istasyonumuza gider.Son olarak, siparişiniz taşıyıcı servis tarafından alınır ve size eve dönerken alınır.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde