• Yenilendi
HARİKA tek Kullanımlık önlük. 10 Yeşil Polipropilen paketi 30 gsm Koruyucu Önlük Büyük, 38 Uzun. Önü Çıtçıtlı, Yakalı, Bilekleri Açık, Cepsiz. Endüstriyel Kullanım için Unisex PPE Ziyaretçi Kıyafetleri.

HARİKA tek Kullanımlık önlük. 10 Yeşil Polipropilen paketi 30 gsm Koruyucu Önlük Büyük, 38 Uzun. Önü Çıtçıtlı, Yakalı, Bilekleri Açık,

₺ 79.65
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Tek Kullanımlık Polipropilen / PP Laboratuvar Önlükleri.38 " UZUNLUĞUNDA 10 ADET YEŞİL PP KAPLI LABORATUVAR ÖNLÜĞÜ PAKETİ : Tek kullanımlık polipropilen katlar, suyun ve diğer sıvıların giysilerinize sızmasını önlemek için tasarlanmıştır.Tek parça kaplama birçok yağa, grese ve yağa karşı dayanıklıdır.Poli ceket özellikleri yaka, çıtçıtlı ön, uzun kollu, açık wrists.No cepler.Büyük boy.Ağırlık : 30 gsm.Giymek için hafif ve rahat.ÜSTÜN KALİTE : Bu unisex iş giysisi, yağlara, yağlara ve grese karşı mükemmel esneklik ve direnç için yüksek kaliteli polipropilenden yapılmıştır.Yüksek gerilme mukavemetine sahip olan bu kaplama, üstün kaliteli polipropilen ile sentezlenir, bu nedenle laboratuar ortamında zorlu kullanıma dayanabilir.Plastik laboratuvar önlüğü serin, hafif, nefes alabilir ve rahattır.Silinmesi ve temiz tutulması kolaydır.GÜVENİLİR KORUMA : Sıçramaya dayanıklı tasarımı sayesinde, bu kat gıda işleme ve işleme, üretim, tarım, boyama, bahçecilik, ev temizliği, yemek pişirme, catering ve endüstriyel sektörler için mükemmeldir.Bu rahat, hafif paltolarla giysilerinizi herhangi bir sıçrama, kir ve kirden koruyun!.DÜŞÜK MALİYETLİ : Tek kullanımlık PPE katlarımız uygun maliyetli koruma sağlar.Bir kez giy ve çöpe at.Bununla birlikte, bu uygun fiyatlı ceket tekrar kullanılabilecek kadar sağlamdır.Bütçeye uygun tek kullanımlık katlarımız, su bazlı sıvılara karşı koruma sağlarken maliyetleri düşüren polipropilen malzemeden üretilmiştir.Güvenlik katları söz konusu olduğunda bu hafif plastik iş giysisi sizin seçiminizdir!.YAYGIN olarak kullanılan : Endüstriyel sınıf önlükler, gıda işleme, yemek servisi de dahil olmak üzere hafif ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel olan çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır.Çevre dostu paltolar elektronik işyerlerinde, restoranlarda, otellerde, catering işletmelerinde çalışanlar için iyidir.Bu tek kullanımlık kıyafetler kasap dükkanınız, şarküteri dükkanınız, deniz ürünleri hazırlık alanınız ve daha fazlası için mükemmeldir.Boyut : Büyük / 10 Paket / Renk : Yeşil.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde