• Yenilendi
Zanaat İlçe Yapışkan Tutkal 5 oz Tüm Amaçlı Yapıştırıcı için Büyük Temizle Coat Sanat ve Zanaat Hobiler Projeleri Onarım (2 paketi)

Zanaat İlçe Yapışkan Tutkal 5 oz Tüm Amaçlı Yapıştırıcı için Büyük Temizle Coat Sanat ve Zanaat Hobiler Projeleri Onarım (2 paketi)

₺ 32.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Craft County'den gelen bu 2 Paket Orijinal Yapışkan Tutkal, bir çift 5 Oz Aleene'nin Orijinal Yapışkan Yapıştırıcısına sahiptir.Yapışkan tutkal, sanat, el sanatları ve genel onarımlar dahil olmak üzere sayısız görev için kullanılabilir, bu çok amaçlı yapıştırıcıyı evin, sınıfın, işyerinin veya office.It hemen hemen her yüzeye uygulanabilen hızlı kuruyan bir formüle sahiptir.Tutkal kağıt, kumaş, ahşap, hatta metal!.Miktar : Şişeler 5 Fl Oz boyutundadır, Her Paket 2 Şişe ile birlikte Gelir.TOKSİK OLMAYAN, SU BAZLI, ÇOK AMAÇLI YAPIŞTIRICI.Hızlı Kuruyan, Berrak ve Esnek Uygulama.Kağıt, Ahşap ve Benzeri Birçok Yüzeyde Çalışır. Plastic.It Ayrıca Yıllarca Saklanabilir ve Taze Kalır.Evde, Okulda veya Aile Etkinliklerinde Çocuk Sanat ve El Sanatları için idealdir.Toksik olmayan, su bazlı, Çok amaçlı yapıştırıcı.Kağıt, Ahşap ve Benzeri Birçok Yüzeyde Çalışır. Plastic.It Ayrıca Yıllarca Saklanabilir ve Taze Kalır.Evde, Okulda veya Aile Etkinliklerinde Çocuk Sanat ve El Sanatları için idealdir. 2 Paket Tutkal.Yapışkan tutkal, sanat, el sanatları ve genel onarımlar dahil olmak üzere sayısız görev için kullanılabilir. her şişe için 5 oz.Ekonomik Değer.Toksik olmayan, su bazlı, Çok amaçlı yapıştırıcı.Kağıt, Ahşap ve Benzeri Birçok Yüzeyde Çalışır. Plastic.It Ayrıca Yıllarca Saklanabilir ve Taze Kalır.Evde, Okulda veya Aile Etkinliklerinde Çocuk Sanat ve El Sanatları için idealdir.2 Paket Tutkal.Yapışkan tutkal, sanat, el sanatları ve genel onarımlar dahil olmak üzere sayısız görev için kullanılabilir.her şişe için 5 oz.Ekonomik Değer.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde