• Yenilendi
Uzun Saplı Buzlu Çay Kaşık seti, AnSaw 6 Adet 7.4 Dondurma Kaşığı, Yaratıcı Altın Yaprak Kokteyl Karıştırma Kaşıkları, Birinci Sınıf Gıda Sınıfı Paslanmaz Çelik, Ayna Kaplama ve Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir (Altın, 6)

Uzun Saplı Buzlu Çay Kaşık seti, AnSaw 6 Adet 7.4 Dondurma Kaşığı, Yaratıcı Altın Yaprak Kokteyl Karıştırma Kaşıkları, Birinci Sınıf

₺ 189.30
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir】 - Premium Gıda Sınıfı Paslanmaz Steel.It Hem El Yıkama Hem De Bulaşık Makinesi Temizliği İçin Temizlenmesi Kolaydır. 【Boyut】 - Kaşık 7.4 inç.Karıştırma İçin mükemmel, Kokteyl Karıştırma, dondurma ve tatlı fincan, milk shake, uzun boylu kahve kupalar,Soğuk İçecek,dondurma soda vb. 【Zanaat】 - Parlak Ve Pürüzsüz Bir Yüzeye Sahip Ayna Parlatma İşlemi, Kenar Çapaksız Cilalı Ve Pürüzsüzdür,Pürüzlü Değildir Ve Ellerinizi Ve Ağzınızı Asla Kesmez. 【Yaratıcı Tasarım】 - Kaşık Şık Yaprak Şekillerine Sahiptir.Bu Arkadaşlar Ve Aileler İçin En İyi Hediye.Özel Etkinlikler, Partiler, Doğum Günü ve Düğün vb.İçin mükemmeldir.Günlük Kullanım İçin De Mükemmeldir. 【Package】 6 adet Altın Yaprak Buzlu Çay Kaşığı. 1. Yıkarken çelik bilye kullanmayın. 2. Lütfen güçlü bir asit ve alkali sıvıya batırmayın. 3. Kaplamaya zarar vermemek için lütfen sert bir aletle çizmeyin. 4.Kuğu tabanı bulaşık makinesine konamaz.An Saw, en sıcak trendlere odaklanan popüler bir paslanmaz çelik ürün markasıdır;.Tüketicilere yüksek kaliteli bir Batı sofra kaşığı ve Çatalı sunmaya adadık!.Malzeme : Yüksek kaliteli Gıda Sınıfı Paslanmaz Çelik.Zanaat : Parlak ve Pürüzsüz bir Yüzeye sahip Ayna Parlatma İşlemi.Kenar Çapaksız Cilalı ve Pürüzsüzdür, Pürüzlü Değildir ve Ellerinizi ve Ağzınızı Asla Kesmez.Standart Ölçü Sohbet.Yaratıcı Tasarım Şekli : Yaprak sapı.Çatal : 4.7-inç.Kaşık : 4.7-inç, 6.5-inç, 7.4-inç, vb.Kuğu Taban Tutucu Boyutu : 5.9x2.95x1.57 inç.BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR HAKKINDA : .Paslanmaya dayanıklı ve güvenli gıda sınıfı paslanmaz çelikten imal edilmiştir, yıllarca sağlıklı ve dayanıklılığınızı sağlar. come.It hem el yıkama hem de bulaşık makinesi temizliği için temizlenmesi kolaydır.Lütfen Not : . 1. Yıkarken çelik bilye kullanmayın.2. Lütfen güçlü bir asit ve alkali sıvıya batırmayın.3. Kaplamaya zarar vermemek için lütfen sert bir aletle çizmeyin.4.Kuğu tabanı bulaşık makinesine konamaz.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde