• Yenilendi
Luvan 100 %304 (18/10) Paslanmaz Çelik Kavurma ve Soğutma Rafı,Tavaya Uyar,Fırın Güvenli ve Pas Geçirmez Pişirme, Pişirme için Uygundur.Ağır & Non-Stick Kurabiye, Kek Soğutma Uyuyor. (3 Boyutları Set)

Luvan 100 %304 (18/10) Paslanmaz Çelik Kavurma ve Soğutma Rafı,Tavaya Uyar,Fırın Güvenli ve Pas Geçirmez Pişirme, Pişirme için Uygundur.Ağır

₺ 59.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Çok yönlülük】 : Soğutma, pişirme, kurutma ve ızgara için kullanılabilir.Fırının 575℃ (302 withstand) ' ye kadar dayanması güvenlidir ve yüksek sıcaklık dayanımı onu bir fırında veya fırında kullanım için çok uygun hale getirir. grill.It sadece et, tavuk kanadı ve sebzeleri kızartmakla kalmaz, aynı zamanda bisküvi, ekmek ve kekleri soğutmak için masaya da koyabilirsiniz. kızarmış yiyecekleri filtreleyin, ısı direnci de yüksek sıcaklık nedeniyle erimesini veya bükülmesini önler. 【%100 Paslanmaz çelik malzeme】 : Soğutma rafı ticari sınıf 304 (18/10) paslanmaz çelikten imal edilmiştir, metal içermez coating.It süper yüksek sıcaklık kaynaklı ağır hizmet tipi soğutma çerçevesine aittir.Üç metal destek çubuğu ve altı destek ayağının kombinasyonu, çerçevenin bükülmesini önleyebilir, stabiliteyi artırabilir ve kolayca eğilmez ve kaymaz. 【Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve temizlenmesi kolaydır】 : Bulaşık makinesinde kullanım için güvenlidir ve paslanmayacak veya paslanmayacaktır.Manuel temizlik ile bile temizlenmesi kolaydır.Kullanımdan hemen sonra ıslatın, deterjanla püskürtün ve yüzey kalıntılarını ızgara çizgilerinden çıkarmak için bir fırça kullanın. 【Benzersiz tasarım】 : 4-6 destek ayağı 0.79 inç(2 cm) yüksek hava sirkülasyonuna yardımcı olabilir, grid X grid ızgara satır aralığı yiyeceklerin yarıktan sızmasını önleyebilir, ızgara çizgilerinin boyutu küçüktür, yiyecek şeklinin altını yapmaz ve çizikleri önlemek için kenar kaynaklarını parlatır. (30*43cm) 38cm(25*) 30cm(21*) 7. mükemmel boyut özelliği : 3 boy, Küçük 8.5*12inches, Medium10*15inches, Large12*17inches, dekor farklı boyutları için uygun, çok kullanışlı, aile yemekleri veya toplantılara ev sahipliği için uygundur, ve aynı zamanda bir restoran ya da bir fırın içinde geçerli.DOĞRU kullanım ve bakım : . 1.Pişirme veya kavurma için rafı kullanmadan önce, yiyeceklerin yapışmasını önlemek için rafa ince bir kat zeytinyağı veya herhangi bir pişirme yağı püskürtün. 2.Fırında veya ızgarada kullanılıyorsa, deformasyonu önlemek için rafı suya ve sabuna batırmadan önce birkaç dakika dinlendirin. 3.Kolay temizlik için, bir fırın tepsisi kullanarak, tavaya ılık su ve bulaşık sabunu dökün, soğutma rafını tavanın içine ters çevirin ve 2 saat bekletin. 4.Do içine koymayın microwave.Do soğutma rafınızı 575 F(302 C) üzerindeki herhangi bir sıcaklıkta kullanmayın. 5.It nakliye sırasında bazı hasarlara neden olabilir, iade için değişim için lütfen bizimle iletişime geçin. 6.Kullanılmadığı zaman, temiz ve kuru tutun.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde