• Yenilendi
ÜRE LABORATUARLARI/ Salisilik Asit ve Lavanta Yağı içermeyen %10 Üre Kremi. Yüz, El, Ayak ve Tüm Vücut kullanımı için günlük Nemlendirici. Şiddetli Kuru Ciltler ve Keratoz Pilaris için İyileştirici, Nemlendirici, Terapötik Krem

ÜRE LABORATUARLARI/ Salisilik Asit ve Lavanta Yağı içermeyen %10 Üre Kremi. Yüz, El, Ayak ve Tüm Vücut kullanımı için günlük Nemlendirici.

₺ 56.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

ÜÇLÜ ETKİ : Kuru cilt bakımı artık Hepsi Bir Arada Üre %10, Salisilik Asit ve Lavanta yağı ile zenginleştirildi!Aşırı kuru, pürüzlü, pullu ve yaşlanmaya karşı yoğun iyileştirici krem skin.It cildinizi yumuşatır, daha pürüzsüz ve daha az pul pul yapar.Keratoz Pilaris için iyi çalışır.ÜRE NEMLENDİRİCİ : Üre Labs %10 Losyon, kuru cilt bölgelerinin iyileşmesini teşvik etmek için nemi çeker.Gün boyunca veya gün boyunca ellerinize, dirseklerinize, dizlerinize ve ayaklarınıza cömertçe uygulayın. needed.It cildi nemlendirir, yatıştırır ve iyileştirilmiş kan dolaşımını teşvik ederek sağlıklı bir görünüm kazandırır.NEMLENDİRİCİ ve İYİLEŞTİRİCİ : Üre Laboratuarları %10 losyon, cildinizin doğal hidrasyonundaki azaltılmış üre seviyelerini yeniler system.It hafif cilt pul pul dökülmesini sağlar, gün boyunca kuru cilt rahatlamasını yatıştırır ve teşvik eder.Gururla GMP ve USFDA sertifikalı bir tesiste üretilmiştir.Doktor Tavsiye Etti.Koşulsuz ve %100 Para İade Garantisi!.Desen Adı : Krem.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde