• Yenilendi
Şarj Edilebilir Taşınabilir Bluetooth CD Çalar, Ev/Seyahat için Lukasa Kompakt Müzik CD Disk Çalar, Stereo Hoparlör ve LCD Ekranlı Ev Ses Boombox, Destek CD USB AUX Girişi, 2000mAh (Beyaz)

Şarj Edilebilir Taşınabilir Bluetooth CD Çalar, Ev/Seyahat için Lukasa Kompakt Müzik CD Disk Çalar, Stereo Hoparlör ve LCD Ekranlı Ev

₺ 179.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

CD çalar, önceki sürümüne göre 900 2021 Yükseltme CD Çalar Özelliği ❤en müşterilerimiz tarafından belirtilen sorunların, böyle daha iyi CD çalma performansı, Hi Fi hoparlörler daha iyi performans, daha iyi Bluetooth bağlantısı, daha iyi USB / AUX girişi performans ve daha iyi bir uzaktan kumanda olarak bluetooth üzerinden bu 2021 sürüm yükseltilmiş özel araştırma ve geliştirme yaptık. Taşınabilir CD çalar, 2 öğrenme kaynakları, 3 Bluetooth Hi Fi hoparlör, 4 mini kişisel walkman cd çalar, 5 USB flash sürücü oynatma, 6 programlama bir oyun, 7 ev ses müzik ❤7 1 7 Güçlü Fonksiyonları Bulunmalıdır Lukasa kompakt Bluetooth müzik çalar güçlü fonksiyonları vardır, 1 gibi))))))).En sevdiğiniz müziğin keyfini bir parti/stüdyo/masaj/yoga/rahat zaman. Compact Compact Kompakt AA pilleri her zaman değiştirme konusunda endişelenmenize gerek yok.Taşınabilir t şarj. 2. Eksik aksesuarlar. 3. Diğer sorunlar.Sorunlarınızı en kısa sürede çözmenize yardımcı olacağız.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde