• Yenilendi
Bal Kabı, Kitchenexus Seramik Bal Kavanozu Kapaklı ve Ev Mutfağı için Ahşap Kepçe, 15.5 Ons, Depolama için Porselen Bal Kabı (Sarı)

Bal Kabı, Kitchenexus Seramik Bal Kavanozu Kapaklı ve Ev Mutfağı için Ahşap Kepçe, 15.5 Ons, Depolama için Porselen Bal Kabı (Sarı)

₺ 50.67
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????Büyük Bal Tutucu : Balınızı ve şurubunuzu saklamak için kepçeli bal kabı.Bal taze kalır ve kapaklı bu bal kavanozu, bal kepçesini tutmak için yan tarafta bir açıklık vardır.Ekmek ve tatlıların üzerine bal serptiğinizde daha fazla bulaşıkları kirletmez ve yapışkan bir karışıklık yaratmazsınız. ????Bal Kavanozu Yaklaşık olarak ölçülür : 4.5" Yüksek x 3.9" Çap.kepçeli bal kavanozları, 15.5 ons şurup, bal ve diğer gerekli likörü tutmanız için uygun boyuttadır. ????Pratik tasarım : Bu bal kavanozu ve kepçe seti seramikten yapılmıştır, yüzey pürüzsüz ve parlaktır ve temizlenmesi çok kolaydır.Çubuklu sarı bal kavanozu, mutfak tezgahınızda mükemmel görünecek, aynı zamanda güzellik ve kullanışlılık katacaktır. ????Çok amaçlı : Bal kavanozu seti sadece bal depolamak için değil, aynı zamanda tuz ve şekerlik için de kullanılabilir. ????Mükemmel Hediye : Kepçe ile vintage kil tasarımlı bal kabı mükemmel bir hediye fikridir.Eve taşınma, Noel, doğum günü, Şükran Günü hediyeleri olarak kullanılabilir.Kafeler, restoranlar, partiler vb.İçin de uygundur.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde