• Yenilendi
1 adet Hamur Pasta Kazıyıcı Chopper/Paslanmaz Çelik Hamur Kazıyıcı Kesici ile Ergonomik Kauçuk Kaymaz Kavrama / Hamur Kazıyıcı Kesici / Pro Pasta Pizza Kesici Chopper (Kırmızı)

1 adet Hamur Pasta Kazıyıcı Chopper/Paslanmaz Çelik Hamur Kazıyıcı Kesici ile Ergonomik Kauçuk Kaymaz Kavrama / Hamur Kazıyıcı Kesici

₺ 15.15
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

★Basit ve Modern tarzı : kazımak için tasarlanmış ve bölünmüş ekmek hamur, bir kauçuk kaymaz vardır handle.So kullanımı kolaydır ve pişirme işleminizi daha etkili hale getirir ve El ve bilek yorgunluğu konusunda endişelenmez. ★Pas ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.Ağır Paslanmaz Çelik,Toksik olmayan&Bulaşık makinesi güvenli yapılmış. ★Hızlı Çeşitli Ölçüm : Eşit porsiyon yapmak için yardımcı olur.hamur ya da pizza kesme, kabartma sizin için daha uygun yapmak gerekir. ★Premıum kalıte pişirme araçları : olarak kullanabilirsiniz-Pro hamur pasta kazıyıcı/Pizza Kesici / Pasta ekmek ayırıcı ölçekli bıçak. ★Kullanımı kolay ve temiz : sadece hamur kesiciyi suyla durulayın, lütfen kullandıktan sonra hamur kazıyıcıyı temiz bir bezle silin.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde