• Yenilendi
Amadget Paslanmaz Çelik Tel Halat, 316 Deniz Sınıf Kablo Korkuluk Kiti, uçak Tel Halat ve Resim Asılı Kiti için Korkuluk, Zemin Kaplaması, DIY Korkuluk, tekne marin donanımı (1/16 x 33 Feet)

Amadget Paslanmaz Çelik Tel Halat, 316 Deniz Sınıf Kablo Korkuluk Kiti, uçak Tel Halat ve Resim Asılı Kiti için Korkuluk, Zemin Kaplaması,

₺ 230.10
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【STRONG CABLE】 Marine Sınıf 316 Paslanmaz Çelik en yüksek korozyon koruması vardır, dayanıklı, istikrarlı, anti-yorgunluk, hava direnci, ısı direnci, korozyon direnci.Ayrıca, 7 x 7 yapı tel halatımız daha ağır gösterge teli kullanır ve daha iyi aşınma direnci sunar. 【GENİŞ UYGULAMA】 Üstün mukavemet, bahçe, hava giysileri, adam telleri, ağ süspansiyonu, hayvan tasması, bağlama hatları ve vinçler, resim asma, korkuluk, zemin kaplaması, DIY korkuluk, deniz tekne donanımı ve daha fazlası gibi çoklu kullanımlara izin verir. 【KULLANIMI KOLAY】Esnek yapıya sahip bu paslanmaz tel halat, 20 adet alüminyum sıkma halkası kılıfı ve 6 adet yüksük içerir. convenience.It ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok farklı boyutta kesilmesi kolaydır. 【KOMPLE SET】 33 Feet Paslanmaz çelik kablo tel halat, 20 adet sıkma halkası kılıfı, 6 adet yüksük. 【Amadget Servisi】Memnuniyetiniz bizim hedefimizdir, müşterilerimizin gereksinimlerini anlamak ve bu gereksinimleri her zaman karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Herhangi bir sorunuz varsa, yardım için müşteri hizmetlerine çekinmeyin.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde