• Yenilendi
Iskandinav Mandalina Yeşil Yapraklar Duvar Çıkartması, meyve Bitki Taze Yapraklar Sticker Yatak Odası Ofis Dekorasyon için (32 adet Mandalina Yaprağı )

Iskandinav Mandalina Yeşil Yapraklar Duvar Çıkartması, meyve Bitki Taze Yapraklar Sticker Yatak Odası Ofis Dekorasyon için (32 adet Mandalina

₺ 34.08
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

★Ofis Dekorasyonu için Nordic Yeşil Etiket : Bu yeşil meyve etiketi mandalina,yeşil yapraklardan oluşur.Ev ve ofis için temiz ve canlılık eklemek için önlem alın. ★Soyulması ve Yapıştırılması Kolay : Vinil mandalina yaprakları duvar çıkartmasını kapıya, boyalı duvara veya pürüzsüz, düz, kuru ve tozsuz bir yüzeye monte etmek için basit adımlar. ★Sahneler : Turuncu yeşil yapraklar çıkartması ofis, mutfak,kreş yatak odası, oturma odası, pencereler, Hawaii partisi plaj teması ,düğün partisi veya hatta selamlamak için koridorda dekorasyon için uygundur visitors.It duvarına odaklanmalısın. ★Yarı Saydam Malzeme : Tropikal yeşil yapraklar hakkında çıkartmalar, her iki tarafta da ziyaret edilebilen yarı saydam vinil malzemeden yapılmıştır. ★Boyut : Toplam 11.35 "X 11.4" (toplam 3 sayfa), 32 adet.mandalina yaprağı çıkartması : 2.4”X3. 4 "ila 3.7" X4.8”(Tek yaprak etiket boyutunu bilmek için lütfen resme bakın). 1.Yüzeyi temizleyin ve kurulayın. 2 Duvar sticker kapalı dikkatle sırttan Kabuğu 2. 3. Fikriniz olarak yüzeye uygulayın. 4.Herhangi bir hava kabarcığını sıkmak için sıkıca bastırın.Sadece boya duvar yüzeyi için değil, pürüzsüz, düz, kuru ve tozsuz herhangi bir yüzey için.Pencere, kapı, cam, ahşap, seramik yüzey vb.Ürününüzü beğeneceğinizi ve kreasyonlarınızı ve yeniliklerinizi bizimle paylaşacağınızı umuyoruz.başkalarını süslemek istiyorsanız, sizin için doğru ürünü bulmak için mağazamıza göz atabilirsiniz. 1、Yüzeyi temizleyin ve kurulayın 2、Duvar etiketini destek tabakasından dikkatlice çıkarın 3、Fikriniz olarak yüzeye uygulayın 4、Hava kabarcıklarını sıkmak için sıkıca bastırın.Sadece boya duvar yüzeyi için değil, pürüzsüz, düz, kuru ve tozsuz herhangi bir yüzey için.Pencere, kapı, cam, ahşap, seramik yüzey vb.Ürününüzü beğeneceğinizi ve kreasyonlarınızı ve yeniliklerinizi bizimle paylaşacağınızı umuyoruz.başkalarını süslemek istiyorsanız, sizin için doğru ürünü bulmak için mağazamıza göz atabilirsiniz.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde