• Yenilendi
Sevimli Hayvan Gökkuşağı Bisiklet Fırıldak Whirligig Bahçe Çim Yard Dekor, Uçurtmalar Bisiklet Rüzgar Spinner Açık Dekor için (Sarı Kedi)

Sevimli Hayvan Gökkuşağı Bisiklet Fırıldak Whirligig Bahçe Çim Yard Dekor, Uçurtmalar Bisiklet Rüzgar Spinner Açık Dekor için (Sarı Kedi)

₺ 89.85
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Bahçenizi Renkle Aydınlatın】 Rüzgar spinner bahçe sanatı rüzgar spinner'ımızla akşamları aydınlatın ve verandanıza, çimlerinize veya bahçenize bir ambiyans dokunuşu ekleyin.Güneş verandasında veya avluda vakit geçirirken izlemek için rahatlayın.Herhangi bir çiçek bahçesinde veya arka bahçede harika görünecek-bahçe Bahçesi sevenler için ideal bir hediye. 【Stable ve Sturdy】Metal ferforje sağlam ayakta Kutup bahçenizde güvenli kurulum sağlamak.Metal yel değirmeni açık havada zarar vermek kolay değildir. 【Eğlenin】 Bir motosiklet heykelinde sevimli hayvan, rüzgar estiğinde benzersiz bir dönüşe sahip nefis süslü bir bahçe dekorasyonu.Yeni yel değirmenini görünce mutlu hissedeceksiniz. 【Benzersiz Tasarım】 Muazzam ön tekerleğinin konuşmacıları esintiyle dönecek ve bacaklarının bir seyyar satıcıda yukarı ve aşağı hareket etmesine neden olacak motion.It iyi bir çim dekorasyonudur. 【İdeal hediye】 Canlı yel değirmeni, tekerlekler rüzgarla birlikte dönecek ve hayvan şekli çok realistic.It bahçeye çekicilik katar.Rüzgarı takip eden ayakta duran kazıklar bahçeye yerleşmeye ve uçmaya başlamaya hazır!.Ürün Şekli : Sarı Kedi.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde