• Yenilendi
Gider Bütçe Levhalar ile 8 ADET A6 Binder Cepler A6 PU Deri Binder Kapak 12 ADET Gider Bütçe Levhalar Gider Tracker Bütçe Levhalar için Nakit Bütçeleme Nakit Zarflar Bütçe Binder (Mavi)

Gider Bütçe Levhalar ile 8 ADET A6 Binder Cepler A6 PU Deri Binder Kapak 12 ADET Gider Bütçe Levhalar Gider Tracker Bütçe Levhalar için

₺ 41.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

★MALZEME : Bizim yüksek kaliteli PU deri daha dayanıklı ve gizliliğinizi korumak.Bütçe Ciltleyicisinin önünde ve arkasında, kartları, pulları, biletleri, kalemleri vb.Saklamak için uygun olan birçok gizli bölme ve kalem tutucu vardır.6 parçalı halka gevşek yaprak bağlayıcı, a6 dolum kağıdınızı ve para zarflarınızı kolayca eklemek veya çıkarmak için uygundur. ★BOYUTU : Taşınabilir ve hafif A6 bağlayıcı boyutu 7. 5x5.3 inç, çanta konabilir, sırt çantaları, bavullar veya masa; a6 fermuar bağlayıcı cepler boyutu 6. 7x4. 3 inç, gider bütçe levhalar boyutu 6. 7x3. 3 inç, hepsi 6 - holes tasarım, A6 6-ring bağlayıcılar içine doldurulabilir. ★TAŞIMASI KOLAY : Boyut olarak uygun ve hafif, okullar, ofisler, seyahat ve aileler için nakit zarf cüzdanı olarak uygundur.Mükemmel dosyaları, nakit depolamayı yönetin ve nakit makbuzları ve ödemeleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyin. ★NAKİT ZARF SİSTEMİ : Bütçeleme için nakit zarflar su geçirmez ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve öğelerinizi su ve tozdan koruyabilir.Bu bütçe cilt zarfları, içeriğinizi sıkıca sabitleyen ve düşmelerini önleyen plastik bir fermuarla tasarlanmıştır. ★ÇİFT TARAFLI : Masrafları hem ön hem de arkaya yazabilirsiniz.Excel elektronik tablolarından ve zaman alıcı hesaplamalardan geçmeyi sevmeyen kişiler için mükemmeldir.Renk : Mavi.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde