• Yenilendi
55 Galon ila 275 Galon IBC Totes-DEF/DİZEL/GAZYAĞI/ANTİFRİZ/TARIM KİMYASALLARI için 110V Elektrikli Tamburlu Sifon (Taşınabilir Güç Seçenekleri Mevcuttur)

55 Galon ila 275 Galon IBC Totes-DEF/DİZEL/GAZYAĞI/ANTİFRİZ/TARIM KİMYASALLARI için 110V Elektrikli Tamburlu Sifon (Taşınabilir Güç Seçenekleri

₺ 1021.95
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

???????????????? ???????????????????????????????? Metal Variller için 2 inç NPT (Ulus Boru Dişi) veya Plastik Variller için 2 inç Payanda Adaptörü ve Paslanmaz Çelik Nozullu (0,7 inç Çapında) Poli Nozullu 79 inç Oluklu P. E. Hortum. ????????????????????????????????????????Emme Tüpü 33.5-49" 55 Galon Tambur için 275 Galon IBC Tote ve Dakikada 7 Galona kadar Güç kaynağı ile : DC 12 V-20 V.????????????benzin, Yanıcı Sıvılar, Konsantre Asitler veya İçme Suyu için. ???????????????????? ????????????????????????????Araba veya Deniz Aküleri için Şarj Edilebilir Pil Takımı (5 GPM) veya DC Kablosu (Dahil değildir, Ayrıca Satılır). ????????????????????????????????????DEF, deterjanlar, antifrizler, kimyasal böcek öldürücüler ve sabunlar gibi su bazlı kimyasalların yanı sıra petrol.Dakikada 7.1 Galona kadar transfer yapar. 110 V AC Plug-İn (Dahil).Teleskopik Emme Borusu.Dakikada 7.1 Galona kadar aktarır110v AC Plug-İn (Dahil) Teleskopik Emme Tüpü.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde