• Yenilendi
3 Katmanlı Haddeleme Plastik Servis Arabası, Kilitleme Tekerleklerine Sahip Ağır Hizmet Tipi Çalışma Arabası, 480 Lbs'ye kadar Tutar, Ücretsiz Lastik Çekiçli Restoran Yemek Arabası 31.5 L X 16.9 W X 37.8 H (Siyah)

3 Katmanlı Haddeleme Plastik Servis Arabası, Kilitleme Tekerleklerine Sahip Ağır Hizmet Tipi Çalışma Arabası, 480 Lbs'ye kadar Tutar,

₺ 179.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????Yüksek mukavemetli Malzemeler : 3 katmanlı plastik haddeleme arabamız, temizlenmesi kolay yüksek yoğunluklu plastik ve alüminyumdan yapılmıştır, Bilimsel tasarım 480 lbs'ye kadar yüksek taşıma kapasitesine sahip olmasını sağlar. ????Düşünceli Fonksiyon : Haddeleme arabasının yan tarafındaki iki tutamak, insanların ellerinin yüksekliğine uyacak şekilde ergonomiktir, kontrol için daha rahattır.Yuvarlatılmış köşeler sadece yaralanmaları önlemekle kalmaz, aynı zamanda duvarlardan veya mobilyalardan küçük çukurları da önler. ????Sessiz Üniversal Tekerlek : 2 inçlik kauçuk üniversal tekerlekleri (ikisi kilitlenebilir) benimseyen 3 katmanlı haddeleme arabamız titreşimi emebilir, zemin yüzeyi koruması ve sessiz çalışma sağlayabilir. ????Geniş Depolama Alanı : Tekerlekli siyah haddeleme arabamız, aynı anda birçok ürün alan 3 katmanlı bir tasarıma sahiptir ve ayrıca parçaları düzgün bir şekilde sıralayabilirsiniz.Boyutu : 31.5 "L X 16.9" W X 37.9 " H. Ağırlık : 16.7£. ????Montajı Kolay : Gıda arabalarının ve hassas parçaların basit tasarımı, serbest lastik çekiç ve koruyucu çarpma kapağı ile size çok zaman kazandıracaktır (Tekerlekleri takarken, lütfen üniteyi baş aşağı yerleştirin ve tekerleği lastik bir çekiçle deliğe doğru sürün).

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde