• Yenilendi
8 x 16' Gıda Vakum Mühür Rulo Kaleci Dağıtıcı ile Kesici, Vakum Mühürleyen Çanta için Ideal Gıda Tasarrufu için, Ticari Sınıf, Depolama için Büyük, Yemek hazırlık ve Sous Vide (Max Tutun 11 * 25 ft Rolls)

8 x 16' Gıda Vakum Mühür Rulo Kaleci Dağıtıcı ile Kesici, Vakum Mühürleyen Çanta için Ideal Gıda Tasarrufu için, Ticari Sınıf, Depolama

₺ 56.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【ÇIKARILABİLİR SÜRGÜLÜ bıçak ve mıknatıs tasarımı】 : Vakumlama makinesi torbaları dağıtıcısı, torbaları düzgün bir şekilde kesmek için sola ve sağa kayabilen değiştirilebilir bir bıçak kafasına sahiptir ve gizli bir bıçak yuvasına sahiptir, bıçağa dokunmazsınız, parmaklarınızı yaralanmaya karşı koruyacaktır.Ve buzdolabında kolayca emilebilir veya çekmecede saklanabilir. 【ÇEVRE DOSTU/YENİDEN kullanılabilir / TOZ geçirmez】Kesme saklama kutusu, yüksek kaliteli çevre dostu PP malzeme, düşmeye dayanıklı ve toz geçirmez kullanır.Dahili 360 derece ağır sabit şaft, vakumlama makinesi torbalarını sorunsuz, güvenli, istikrarlı ve verimli bir şekilde çekebilir ve düzgün bir şekilde kesebilir. 【YAYGIN olarak kullanılan】 Bu plastik kesme kutusu sadece vakumlama torbalarını mükemmel bir şekilde kesmekle kalmaz, aynı zamanda Alüminyum Folyo Sargısı, Kraft kağıdı, balmumu kağıdı, fotoğraflar, Sarılmak Film, A4 kağıt, etiketler vb.Kesmek için de kullanılabilir. 【KOMPAKT tasarım / YERDEN TASARRUF EDİN】 Mutfak sarılmak film dağıtıcısı 13.3 inç x 2.5 inçtir ve saklama kutusu 3.93-11.81 inç genişliğinde ve 2.36 cm çapından daha az sarılmak film rulosu tutabilir.Çapı 2,36 cm'den fazla olan rulolar, kesici kafasını kesme kutusunun dışına kaydırarak doğrudan kesilebilir. 2 kesme yöntemleri keyfi olarak seçilebilir. 【%100 MEMNUNİYET HİZMETLERİ】Tüm siparişlerimiz tamamlandı .Koşulsuz geri ödeme veya yeniden göndermeyi destekliyoruz, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin, size tatmin edici bir hizmet sunacağız results.NO RİSK!ŞİMDİ SİPARİŞ!.Renk : Pembe.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde