• Yenilendi
Bscame Güç Bankası En Küçük ve En Hafif Taşınabilir Şarj Cihazı, Ultra Kompakt Harici Piller iPhone13 12 11 X 8 Plus,Samsung Galaxy ve Daha Fazlası için Yüksek Hızlı Şarj 10000mAh Pil Takımı (Siyah)

Bscame Güç Bankası En Küçük ve En Hafif Taşınabilir Şarj Cihazı, Ultra Kompakt Harici Piller iPhone13 12 11 X 8 Plus,Samsung Galaxy ve

₺ 17.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Good İyi şanslar, Bscame güç bankası, aileniz ve arkadaşlarınız için harika bir Tatil Elektroniği Hediyesidir. Good İyi şanslar, Bscame güç bankası, en ufak bir güç harcamadan ihtiyacınız olan doğru kapasiteyi sağlar.Telefonunuzu 5 kez tam olarak şarj etmek için 10.000 mah'lık bir batarya ile, endişelenmeden bir günlüğüne dışarı çıkmanıza izin vermek yeterlidir. Good İyi şanslar, Bscame taşınabilir şarj cihazı kendini savunma silahınız olamaz.Bir beyzboldan (3.35 x 2.36 x 0.79 inç) daha küçük, elinizde kolayca tutulabilir.Cebinize koysanız bile, yükünüzü arttırmaz (8.4 OZ). Good İyi şanslar, Bscame harici pil her zaman yenileme fikrinizi ortadan kaldıracaktır.Çift USB, QC2. 0 hızlı şarj ve telefonu tamamen şarj etmek için 60 dakikadan az, süper hızlı şarj nedeniyle telefon pilini güç tüketiminden koruyabilir. Good İyi şanslar, Bscame pil takımı şu an için makyaj aynasını güvenli bir şekilde değiştiremez.Ancak şeffaf ve yarı saydam ayna ile tasarlanmış, güzelliğinizi görmenizi sağlar ve dijital ekran kalan gücü bir bakışta gösterir. Good İyi şanslar, Bscame telefon şarj cihazı, altın kask alüminyum gibi görünüm yerine alüminyum alaşımlı bir alt tarafa sahiptir armor.It sizin ve ekipmanınızın güvenliğini her zaman sağlayabilir.2 yıl satış sonrası servis sağlıyoruz, bu nedenle endişelenmenize gerek yok future.At bu sefer, sizin için özenle hazırladığımız güç bankasına zaten aşinasınız.Evde ağır, kaba bir powerbank'a katlanmak zorunda değilsiniz.Ve tuğla gibi bir güç bankası,çok büyük, yük olmak için çok ağır ve iğrenç.Ama buna katlanmak zorunda değilsin.Merak etme!Size Endüstri Lideri Güç Bankası getiriyoruz.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde