• Yenilendi
Erime Pot-1000 ML paslanmaz çelik çift kazan Pot ile ısıya dayanıklı Kolu, COHOOP 304 (18/8) büyük Pişirme araçları Eritme için Çikolata, tereyağı, şeker ve Mum (1000 ml / 33 oz)

Erime Pot-1000 ML paslanmaz çelik çift kazan Pot ile ısıya dayanıklı Kolu, COHOOP 304 (18/8) büyük Pişirme araçları Eritme için Çikolata,

₺ 270.90
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Large Capacity】1000 ml / 33 oz büyük kapasiteli, 5.9 inç uzun ısıya dayanıklı kolu ve düz alt.Çift kazan, az miktarda gıdayı buharda pişirmek için ideal olan sos tavalarına ve daha küçük tencerelere mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış çoğu tencereye uyar. 【Üstün Kalite】 Çift kazanlı tencere 304 (18/8) paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Paslanmaya Karşı Dayanıklı, Sağlam ve uygun sıcaklık şeyleri eritir, ancak beslenmeyi yok etmez ve yanmayı önler. 【İnsanlık Tasarımı】 Isıya dayanıklı tutamak tutmak için güzel ve sağlamdır.Ellerinizi sıcaktan ve kaynayan sıvılardan uzak tutun.Kaymayı önlemek için ön kanca, Her iki taraftaki çift boşaltma ağzı, kullanımı kolay ve güvenli hale getirir, düz taban,size uygun pişirme deneyimi sunar. 【Yaygın Kullanım Uses】Tereyağı, peynir, karamel, çikolata, şekerleme, balmumu,kaynar süt vb.Eritmek için mükemmeldir.Normal veya sıcak sos kabı olarak kullanılır.Ev, Mutfak , Oteller, Mağazalar, Restoranlar vb.Için uygundur. 【Dayanıklı Tencere】Pratik ve dayanıklı.Bu Eritme Potası, üst düzey fırınlardan konut mutfaklarına kadar her türlü durumda uygundur. 1. Su,eritme potası gövdesinin yaklaşık 1 / 3'üne ulaşır, tencerenin kenarına ulaşan suyu doldurmayın, böylece daha hızlı ısıtın. 2. Suyun altında kabarcıklar göründüğünde ısıtmayı durdurun, eritme kabını ısıtmak için suyu kaynatmayın. 3. Çikolatayı küçük parçalar halinde kesin, tek parça çikolatayı tencereye koymayın ve eritin.Deriyle paslanmaz çelikten yapılmış.Kapasite : 1000 ML / 33 oz.Paket içerir : 1 x Erime çikolata Pot.304 paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, paslanması kolay değil, ancak temizlenmesi çok kolay, hem bulaşık makinesi hem de el yıkama tamam.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde