• Yenilendi
Karabina Klipsli SAFEJAWZ Premium Ağızlık Kılıfı. Sakız Kalkanlarını Korumalı / Temiz Tutmak için Benzersiz Dayanıklı ve Esnek Silikon Tasarım. Kırmızı, Tek Beden.

Karabina Klipsli SAFEJAWZ Premium Ağızlık Kılıfı. Sakız Kalkanlarını Korumalı / Temiz Tutmak için Benzersiz Dayanıklı ve Esnek Silikon

₺ 94.50
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Durable Dayanıklı Silikon.Eşsiz silikon tasarımımız, türünün ilk esnek ağızlık kılıfıdır.Ağız koruyucunuz her zaman kolayca erişilebilir ve iyi olacaktır protected.No zor kapatma veya kolayca kırılabilen parçalar. Car Carabiner taşı.Şık mat siyah karabina klipsimiz, ağızlığınızı kitinize istediğiniz yere takabileceğiniz anlamına gelir. # alwaysready. Hijyenik !Yıkanması kolay silikonumuzda sakız kalkanınızı kit çantanızın pisliklerinden uzak tutun case.It gözeneksiz yüzeyi de istenmeyen organizmaların büyümesine karşı koyacaktır!. Breathable Nefes alabilir-Benzersiz silikon tasarımımız, saklarken ağızlığınızın 'nefes almasını' sağlar.Bu, kullanılmadığı zaman taze kalmasına yardımcı olacaktır. ✅#Hep Confidence Within.Safejawz'ın “içindeki güven” mantrası davanın yan tarafında çürüdü.Güvenin şampiyon yapan zihniyet olduğunu kalıcı bir hatırlatma.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde