• Yenilendi
BRHE Yedek Başparmak Kavrama Kapaklar ıçin Nintendo Anahtarı 3D Analog Sopa ve Anahtarı Lite Joystick Silikon kauçuk yatak örtüsü seti (Beyaz)

BRHE Yedek Başparmak Kavrama Kapaklar ıçin Nintendo Anahtarı 3D Analog Sopa ve Anahtarı Lite Joystick Silikon kauçuk yatak örtüsü seti

₺ 32.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

♥BRHE başparmak sopa kapaklar Nintendo Anahtarı ve NS Lite ile uyumlu. ♥Anahtar joystick kapağınızı tamir etmenin basit ve ucuz bir yolunu mu arıyorsunuz?3 D joystick işleviniz hala çalışıyorsa, yalnızca yüzey kapağı aşınmış veya kirlenmişse veya Switch joystick'inizi farklı bir renge değiştirmek istiyorsanız, orijinal kırık, yıpranmış veya hasarlı 3 D analog kapağınızı değiştirmek için BRHE kapaklarını satın alın. ♥Çubuk kapağımız, joystick üzerindeki orijinal kapağınızı değiştirmektir ve joystick'in orijinal yüksekliğini değiştirmez.Çeşitli renklerde kendi dıy'inizin tadını çıkarın. ♥Brand yeni ve yüksek kaliteli yedek parçalar.Kurulumu ve sökülmesi çok kolaydır.Tamamlanması sadece 1 dakika süren basit bir işlem. ♥BRHE-herhangi bir sorunuz varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen us.At BRHE, tüm müşterilerimiz memnun olduğunda daha iyi bir marka olduğumuza inanıyoruz.Nintendo Switch Joy-Con joystick kapağınızı tamir etmenin basit ve ucuz bir yolunu mu arıyorsunuz?Orijinal kırık, yıpranmış veya hasar görmüş 3 D analog kapağınızı değiştirmek için joystick değiştirme kapaklarımız yüksek yoğunluklu yumuşak silikondan yapılmıştır.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde