• Yenilendi
Scotts Çim Oluşturucu Çim Tohumu ısıya Dayanıklı Mavi Karışım, Uzun Boylu Çayır Çimleri için, 20 lb. - Tam Güneş ve Kısmi Gölge - Yüksek Kuraklık Direnci-5.000 metrekareye kadar tohumlar. ft.

Scotts Çim Oluşturucu Çim Tohumu ısıya Dayanıklı Mavi Karışım, Uzun Boylu Çayır Çimleri için, 20 lb. - Tam Güneş ve Kısmi Gölge - Yüksek

₺ 52.80
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Tam güneş ve kısmi gölge ve yüksek kuraklık direnci için tasarlanmıştır. 4'ü 1 arada Water Smart PLUS Kaplama, kaplanmamış tohumdan daha fazla su emer, gerekli besinlerle beslenir ve fidelerin hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.Scotts'ın en iyi tohumunu içerir, fidelerin hastalıklara karşı korunmasına yardımcı olur, tohumları kaplanmamış tohumdan 2 kat daha uzun süre nemli tutar ve büyümeyi hızlandırmak için besler.Derin kökler ve dayanıklılık için uzun boylu fescue ve bluegrass tohumunun karışımı.5.000 metrekareye kadar tohumlar.ft.Boyut : 20 lb.Scotts Çim Oluşturucu Çim Tohumunu kullanmak, güzel bir Scotts çimine gitmenize yardımcı olabilir!İşte başladığınızdan emin olmak için bazı hızlı adımlar right.To toprağın üst tabakasını gevşetmek ve ölü çimleri çıkarmak için alanı hazırlayın, tırmıklayın.En iyi sonuç için, tohum uygulamadan önce ince bir tabaka Scotts Çim Oluşturucu çim toprağı ekleyin.Tohumu uygulamak için Scotts serpme makinesini kullanın.Tohumu toprağa hafifçe tırmıklayın.En iyi sonuç için, Yeni Çim için Scotts Çim Oluşturucu Başlangıç Gıdası uygulayın.Fideler en az 2 inç yüksekliğe ulaşana kadar toprak yüzeyini nemli tutmak için günlük veya gerektiği gibi sulayın.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde