• Yenilendi
Maso Dijital LCD Anemometre, arkadan Aydınlatmalı El Rüzgar Hızı Ölçer Ölçer Hava Akış Hızı Ölçümü RC Drones Helikopter Rüzgar Sörfü Yelken Vb.(Dahil Pil)

Maso Dijital LCD Anemometre, arkadan Aydınlatmalı El Rüzgar Hızı Ölçer Ölçer Hava Akış Hızı Ölçümü RC Drones Helikopter Rüzgar Sörfü

₺ 90.12
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

★ Tedbir rüzgar hızı ve sıcaklık, Rüzgar Hızı : 0-30 m/s, Aralığı : -10 - 45℃(14-113 F), Depolama Sıcaklığı : -40~60℃( -40~140 F), Dahil 3 V CR2032 pil. ★ Arkadan aydınlatmalı, yüksek hassasiyetli basınç sensörü, hızlı tepki, harici termistör, otomatik/manuel kapanma özelliğine sahip geniş okunması kolay LCD ekran. ★ Aralarından seçim yapabileceğiniz üç mod vardır, Maksimum, Ortalama ve Mevcut rüzgar hızı, hızlı bir şekilde doğru ölçümler alabilir ve bunları okunması kolay, arkadan aydınlatmalı bir LCD ekranda görüntüleyebilir. ★ Bu Yeni El Anemometre model uçak gibi açık hava etkinlikleri için idealdir, Yelken, Sörf, El-kayma, Çekim ve böylece. ★ 100 % Memnun Garanti, 1 Yıl garanti Garantili!Ürünümüzle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, mümkün olan en kısa sürede çözeceğiz.Rüzgar hızını ve sıcaklığını ölçün.Arkadan aydınlatmalı geniş okunması kolay LCD ekran.Beaufort rüzgar ölçeği çubuk grafiğinde rüzgar hızı.Rüzgar soğuk göstergesi.Veri tutma fonksiyonu.Yüksek hassasiyetli basınç sensörü.Hızlı tepki, harici termistör.Otomatik / manuel kapanma.℃/F cinsinden sıcaklık göstergesi.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde